Yapı Kredi'den konut kredisinde yüzde 30'a varan indirim

Yapı Kredi'den konut kredisinde yüzde 30'a varan indirim Yapı Kredi'den konut kredisinde yüzde 30'a varan indirim

Yapı Kredi, "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" paketi ile konut kredisi açılış ücretinde yüzde 30'a varan indirim sağlıyorYapı Kredi, konut sahibi olmak isteyen müşterileri için "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" paketini hizmete sundu. Mortgage kredisi başvurularında hayat sigortası, esnek hesap, kredi kartı, BES, çalışan hesap, otomatik fatura ödemesi ile mevduat ürün ve hizmetlerinden en az ikisini alan Yapı Kredi müşterileri, konut kredisi faiz ve komisyon indirimlerinden yararlanabiliyorlar.

120 aya varan vadelerle alınabilen konut kredilerinde iki ürün alan müşteriler, konut kredisi açılış ve istihbarat ücretinde yüzde 10, dört üründe yüzde 20, beş üründe ise yüzde 30 indirimden faydalanabiliyorlar.

"Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" hakkında detaylı bilgiye Yapı Kredi şubelerinden, 444 0 445 Yapı Kredi Mortgage hattından veya www.yapikredimortgage.com adresinden ulaşılabiliyor.

--

Yapı ve Kredi Bankası, "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" paketi ile konut kredisi açılış ücretinde yüzde 30'a varan indirim sağladığını bildirdi.

Yapı Kredi'den yapılan yazılı açıklamada, bankanın, konut sahibi olmak isteyen müşterileri için "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" paketini hizmete sunduğu belirtilerek, tutsat (mortgage) kredisi başvurularında hayat sigortası, esnek hesap, kredi kartı, BES, çalışan hesap, otomatik fatura ödemesi ile mevduat ürün ve hizmetlerinden en az ikisini alan Yapı Kredi müşterilerinin, konut kredisi faiz ve komisyon indirimlerinden yararlanabildikleri kaydedildi.

Açıklamaya göre, 120 aya varan vadelerle alınabilen konut kredilerinde iki ürün alan müşteriler, konut kredisi açılış ve istihbarat ücretinde yüzde 10, dört üründe yüzde 20, beş üründe ise yüzde 30 indirimden faydalanabiliyorlar.

"Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" hakkında detaylı bilgiye Yapı Kredi şubelerinden, 444 0 445 Yapı Kredi Mortgage hattından veya www.yapikredimortgage.com adresinden ulaşılabiliyor.
AA