Yeşil GYO'dan Innovia Dört'te 94 bin TL'ye! 60 ay sıfır faizle! Tefe tüfe yok!

Yeşil GYO'dan Innovia Dört'te 94 bin TL'ye! 60 ay sıfır faizle! Tefe tüfe yok!

Özel sektörde gerçekleştirilen en büyük konut projesi olan Innovianın son etabı ve son fırsatı olan Innovia 4, banka kredisiz, 60 ay 0 faiz kampanyasına başladı. Üstelik tefe tüfe yok. Projedeki konutların fiyatları da 94 bin TL'den başlıyor...


Her bütçeye uygun farklı ödeme seçenekleri ve avantajları sunan Innovia 4te banka kredisiz size özel ödeme planları ile ev sahibi olmak yine Innoviada çok kolay

İnşaat sektöründeki uluslararası deneyimi, doğanın ve teknolojinin sunduğu olanakları bütünleştiren proje anlayışı ile farklı ve renkli bir yaşam merkezi yaratan Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, 14 bin konutluk dev yaşam projesi Innovianın son etabı olan dördüncü fazı Haziran 2011 itibariyle satışa sundu. Haziran 2011 de satışı başlayan Innovia 4 projesinin % 25 inden fazlası 3 ay gibi kısa sürede satıldı. Büyük ilgi gören Innovia 4 ün satışları hız kesmeden devam ediyor. Müşterilerine daima özel avantajlar sunan Yeşil GYO, dördüncü ve son etap için yeni bir kampanya daha başlattı.

Innovia Projesi ile dileyen herkesin ev sahibi olabileceğini gösteren Yeşil GYO, projenin diğer etaplarında uyguladığı ödeme avantajlarını Innovia 4. etap içinde uyguluyor. Haziran 2011de satışa sunulan ve kısa sürede %25inden fazlası satılan Innovia 4 için yeni bir kampanya başlatan Yeşil GYO ev sahibi olmak isteyenleri gerçek 0 faiz uygulamasına davet ediyor. Innovia projesinin başladığı günden bu güne aynı uygulamayı yapan Yeşil, özellikle bu konuya dikkat çekiyor.

Banka kredisiz, 60 ay 0 faiz imknı sunan Yeşil GYO, Tefe Tüfe farkı olmadan gerçek 0 faiz uygulamasına dikkat çekiyor. 94.000 TLDEN başlayan fiyatlara satışı devam eden Innovia 4. Etapta yıllık enflasyon artışından etkilenmeyen sabit rakamınız ile banka kredisiz 60 ay o faiz imknı ile Innoviada ev sahibi olmak çok kolay. Üstelik size özel ödeme planları da sunan Innoviayı hemen ziyaret etmelisiniz.

Innovianın son faz ve son fırsatı olan 4. etabında 49-59 metrekare aralığında 1+1 daireler, 91-122 metrekare aralığında 2+1 daireler ve 120-135 metrekare aralığında 3+1 daireler yer alıyor.

Proje kapsamında yer alan konutların fiyatları şu şekilde;
1+1 konutların fiyatları 94 bin TL ile 150 bin TL arasında;
2+1 konutların fiyatları 185 bin TL ile 235 bin TL arasında;
3+1 konutların fiyatları 250 bin TL ile 285 bin TL arasında değişiyor.

Müşterilerine daima ayrıcalıklı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunan Innovia Sil Taksit imknı ile de sektördeki farkını gösteriyor. Sektörde birçok ilk imza atan, Innovianın satışa sunulduğu ilk günden bugüne kadar daima müşterilerine görülmemiş, duyulmamış fırsatlar sunan Yeşil GYO, Innovia 4 ile yine bir ilke daha imza atarak Sil Taksit fırsatını sundu.

Innovia 1, 2 ve 3ün satış kampanyası döneminde arkadaşlarıyla birlikte ev sahibi olmak isteyen 5 aile Innoviadan ev aldığında 1 ev Innovia tarafından hediye ediliyordu. Dostlarla birlikte konsepti olarak başlatılan bu özel fırsatın devamı olan Sil Taksit avantajı ile Innovia Projesi'nden ev sahibi olduğunuzda, arkadaşınız da Innoviadan ev aldığında sizin 2 taksitinizi siliyoruz. Dostlarınızla birlikte keyifli bir yaşam sürmek, bir evden çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Innovianın fırsatlarını kaçırmamalısınız.

Innovia Projesi dördüncü ve son etabı ile bütünleşiyor
Yeşil GYO, Beylikdüzünde yer alan tamamı 4 Etap ve 14 bin konuttan oluşan Innovia Projesiyle Türkiyede ilk kez özellikle orta gelir grubunun çok cazip fiyatlarla, kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olmasına fırsat yarattı. Innovianın 1, 2 ve 3. etaplarında büyük bir satış başarısı yakalayan Yeşil GYO, kısa sürede projenin ilk üç etabının satışını tamamlayarak daire sahibi olanların bir evden çok daha fazlasının sunulduğu Innoviada keyifle yaşama başlamalarını sağladı. Satışı komple tamamlanan ilk üç etabın ardından dördüncü ve son etabın çalışmalarını da hızla tamamlayan Yeşil GYO, Aralık 2013 itibariyle teslim edilmeye başlanacak Innovia 4 ile 4.750 aileyi daha hayallerinin evine kavuşturacak.

Bir evden çok daha fazlası
Esenyurt-Beylikdüzü bölgesinde farklı ve seçkin bir yaşam merkezi yaratan Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından özel sektörde gerçekleştirilen en büyük yaşam projelerinden biri olan Innovia Projesinin 4. Etabı da seçkin ayrıcalıklara sahip ve yine dolu dolu yaşanacak hayatlar için planlandı.

%75i yeşil alan, etkileyici çevre düzeni, sosyal olanakları ile farklı bir yaşam projesi olarak dikkat çeken Innovia 4 ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Zen şelaleler, yürüme, bisiklet ve koşu yolları, bisiklet park alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness-spa alanı, çocuk oyun alanları, seyir terasları, basketbol, tenis, voleybol sahaları, cafeler ve teknolojik güvenlik donanımlarının yanı sıra 24 saat güvenlik görevlileri de bulunacak olan Innovia 4de ev sahipleri sosyal olanaklardan ücretsiz olarak yararlanacak.

4/4 lük bir proje olarak tasarlanan Innovia 4 ile aileler sadece bir ev değil ayrıcalıklarla dolu özel bir yaşama sahip olacaklar.

Innoviada oturuyorsanız akraba ve arkadaşlarınızı, kalabalık bir misafir grubunu yemeğe çağırmak artık sizi düşündürmesin! Innovia,  endüstriyel mutfak teknolojisi ile donatılmış 100 m2lik mutfağı, onlarca kişilik yemek masası ve oturma grupları ile harika bir meknı, site sakinlerinin hizmetine sunuyor. Siz yemek pişirirken arkadaşlarınız sizi izleyebilir, bilardo ve karaoke oynayabilir; piyano çalabilir ve tüm dostlarınızla akşam yemeğinde misafirlerinizi evinize sığdıramama, evinizin kirlenmesi ve yağ kokması endişesini taşımadan eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Innovia Projesinin tüm etaplarında yer alan bu özel meknlar ile hayat çok keyifli

Sektörde bir ilk olan Innovia Online dördünce ve son etapta da bulunacak
Yeşil GYOnun Türkiyede ilk kez hayata geçirdiği Innovia Online sistemi ve internet alt yapısı ile site sakinleri teknolojiyi diledikleri gibi kullanacak. Innovia Projesinde Innovia Online adlı portal vasıtasıyla site sakinleri, site yönetimi ve diğer site sakinleri ile iletişim kurabilmekte ve Innovia projesindeki sosyal imknları en iyi şekilde değerlendirebilmektedir.
Innovia Online, teknolojinin sunduğu olanaklardan maksimum düzeyde yararlanma imknı sunan benzersiz bir olanak. Sosyal imkn, faaliyet ve etkinliklerin kullanımı ve yönlendirilmesini sağlayan Innovia Online, site sakinlerinin birbirleriyle ve site yönetimiyle arasındaki tüm organizasyonu sağlayabilecek güçlü bir iletişim platformu. Innovia Online ile yeni dostluklar ve ticari ilişkiler kurulabilmekte ve site içi hayatı kolaylaştıracak yeniliklerden yararlanılabilmekte. İlk kez bir yaşam merkezinde, site içi haberleşmeyi kolaylaştıracak böylesi bir sistem bulunmakta. Her konutta bulunan Innovia Online, etkin bir iletişim ve alışveriş portalı ayrıcalığı sağlamaktadır.

Bu sistemden site sakinleri nasıl faydalanıyor
1. Site Yönetimi ile her türlü iletişim kurabilme ayrıcalığı
2. Site Yönetiminden gelen duyurular ve bilgilendirmelere anında ulaşabilme özelliği
3. Sitedeki tüm sosyal olanaklar ile ilgili rezervasyon işlemleri
4. Diğer site sakinleri ile iletişim kurma imknı
5. Diğer site sakinleri ile ortak etkinlik grupları kurma imknı
6. Diğer site sakinleri ile ticaret yapma imknı
7. Site market, restaurant, cafe den sipariş verebilme imknı
8. Taksi çağırabilme özelliği
9. Kamera sistemi ile tüm ortak alanların, oyun parkları ve oyun alanlarının izlenebilmesi
10. Diğer olanaklar.

Innovia Projesinde her konutta Fiber altyapı ve özel donanımlar vasıtası ile 10 MB hızında internet kablolu ve kablosuz olarak bulunmakta. Dolayısı ile dairelerde Modem kullanımına dahi ihtiyaç duyulmamakta. Ayrıca Innovia Projesinde parklar v.b genel mekanlarda kablosuz internet mevcut ve site sakini kendi şifresi ile site içinde her yerden internete bağlanabilme avantajına sahip. Online sistem ile site içindeki tüm sosyal meknlar kamera sistemiyle izlenebildiği için güvenlik anlamında da destek sağlamakta.

414 08 00

www.innovia.com.tr