29 / 03 / 2023

ZamZamTower Türkiye'ye geliyor!

ZamZamTower Türkiye'ye geliyor!

Ortadoğu'nun yeni gözdesi ZamZam Tower İstanbul'da Eylül'de düzenlenecek Realistexpo fuarına katılacak. 

Dünyanın önde gelen emlak ve gayrimenkul firmalarını Türkiye'de bir araya getirecek Realistexpo Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı'na, Ortadoğu'nun en önemli mimari eserlerinden biri olarak kabul edilen ZamZam Tower'ın yaratıcısı Munshaat Gayrimenkul Projeleri Şirketinin Türkiye ayağı MAS Turkey'de katılıyor.

27-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Realistexpo'ya katılacak MAS Turkey, Arap Körfezi bölgesindeki çeşitli projelerin satış ve pazarlamasını gerçekleştirilecek.

Kuveyt merkezli Munshaat Gayrimenkul Projeleri Şirketinin ürünlerinin satış ve pazarlaması için kurduğu MAS International'ın Türkiye ayağı konumundaki MAS Turkey, şirketin gayrimenkul alanındaki deneyimlerini ve yenilikçi ürünlerini Türkiye pazarına taşıyor. Bu hedef doğrultusunda şimdiden sektörün en büyüğü konumundaki Realistexpo'da yerini alan MAS Turkey, ürün gamında bulunan gayrimenkuller, farklı satış ve pazarlama sitemiyle fuara renk katacak.

Munshaat Gayrimenkul Projeleri Şirketinin, Arap Körfezi bölgesindeki çeşitli projelerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren MAS Turkey'in ürün gamında yapımı 390 milyon dolara mal olan, 33 kat ve 1240 daireden oluşan ve 5 farklı tipte oda seçeneği bulunan ZamZam Tower da bulunuyor. MAS Turkey, Kutsal Kâbe'ye 150 metre mesafede bulunması ve direk görüş imkânı sağlaması nedeniyle büyük ilgi gören ZamZam Tower'ın yanı sıra şirketin yapımı devam eden Medine'deki Dar al Qiblah projesini de fuarda görücüye çıkaracak. Medine'deki en önemli noktalardan biri olan Mescid-i Nebevi'ye 150 metre mesafede bulunan ve tamamlandığında 22 kat ve 560 daireden oluşacak Dar al Qiblah projesinin ön görülen yapım maliyeti ise 188 milyon dolar.

Ürün gamıyla Realistexpo'nun dikkat çeken isimlerinden olan MAS Turkey, pazarlama sistemiyle de farklılaşıyor. Munshaat Gayrimenkul Projeleri Şirketi tarafından geliştirilen Sokouk Al-Intifa'a sistemine göre pazarlama yapan MAS Turkey, bu sistem ile oda sahibine 24 yıllık bir sürede her yıl kullanılmak üzere daha önceden belirlenmiş bir dönemin kullanım hakkını veriyor. Sisteme göre kullanım hakkı sahibi dairesini kiralayabiliyor, satabiliyor, hediye edebiliyor hatta miras bırakabiliyor.

Türkiye'nin uluslararası arenada en büyük fuarlarından olmaya aday Realistexpo 27-30 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Yerli ve yabancı 100'e yakın firmanın katılacağı ve 400'e yakın projenin sergileneceği ve sektörün önde gelen firmalarını buluşturacak fuar, 20 bin metrekare alanda düzenlenecek. Realistexpo Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı'nı 70 binin üzerinde profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.
Geri Dön