Zemin Mekaniği ve Temel Mühendisliği 13. Kongresi 30 Eylül'de!

Zemin Mekaniği ve Temel Mühendisliği 13. Kongresi 30 Eylül'de!İstanbul Kültür Üniversitesi, 30 Eylül – 01 Ekim 2010 tarihleri arasında Zemin Mekaniği ve Temel Mühendisliği 13. Kongresi’ne Ataköy Yerleşkesi’nde ev sahipliği yapacakİstanbul Kültür Üniversitesi, 30 Eylül – 01 Ekim 2010 tarihleri arasında Zemin Mekaniği ve Temel Mühendisliği 13. Kongresi’ne Ataköy Yerleşkesi’nde ev sahipliği yapacak.

Açılışı 30 Eylül 2010 Perşembe günü saat 09:30’da yapılacak olan kongrede, zeminlerin temel özellikleri, sayısal çözümler, deprem geotekniği, çevre geotekniği, geoteknikte olasılık gibi konular tartışılırken geoteknik mühendisliği alanındaki gelişmeler ve Türkiye için de çok önemli bir konu olan deprem konusu da masaya yatırılacak.

Konuşmacıları arasında Mehmet Tümay (Louisiana State), Ahmet Sağlamer (İTÜ), Turan Durgunoğlu(BÜ), Ahmet Aydilek (Maryland), Güney Olgun (Virginia Tech), Önder Çetin (ODTÜ), Erol Tutumluer(Illinois), Huriye Bilsel (KKTC), Ece Bayat (İTÜ), Nurhan Ecemiş (İYTE), Havvanur Kılıç (YTÜ), İlknur Bozbey (İÜ), Nejan Huvaj (ODTÜ), Atilla Horoz (Yüksel Proje AŞ), Rasin Düzceer (Kasktaş AŞ) ve  Fatih Kulaç’ın (Zetaş AŞ) yer alacak.

Program
Yer       : İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi
Tarih    : 30 Eylül- 01 Ekim 2010
Saat      : 09:30