Zeyrek1 İnşaat Metal Orman Ürünleri Plastik Reklam Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zeyrek1 İnşaat Metal Orman Ürünleri Plastik Reklam Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Zeyrek1 İnşaat Metal Orman Ürünleri Plastik Reklam Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Bülent Aksakal tarafından kuruldu. Zeyrek1 İnşaat Metal Orman Ürünleri Plastik Reklam Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bülent Aksakal tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

 


Zeyrek1 İnşaat Metal Orman Ürünleri Plastik Reklam Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; -İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak. -Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek, ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 

Zeyrek1 İnşaat Metal Orman Ürünleri Plastik Reklam Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres; ESENKENT MAHALLESİ NATOYOLU CAD.NO:309/1 ÜMRANİYE