19 firma eleman alacak

19 firma eleman alacak 19 firma eleman alacak

İnşaat sektörü'nde faaliyet gösteren aralarında Sinpaş GYO, Bayraktarlar Holding, Dumanlar Yapı'nın bulunduğu toplam 19 firma eleman alacak


1. Bayraktarlar Holding, Grand Tarabya Hotel inşaatında görevlendirmek üzere, Yüksek Okul İşletme Bölümü mezunu ve Yapı sektörü'nde ürün teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi Satın Alma Şefi, Yapı sektörü'nde çalışmış bay İş Güvenliği Teknikeri, bekar bayan Sekreter ve Ofis Görevlisi alacak
İlgilenenler özgeçmişlerini 0212 256 10 43 no'lu faksa yollayabilirler
2. Mapet İnşaat, İstanbul Merkez Ofisinde Teklif ve Proje gruplarında çalıştırılmak üzere, Makine Mühendisliği bölümünden mezun, en az 2 yıl tecrübeli, MS Office, AutoCAD uygulamalarını iyi bilen, iyi derecede İngilizce bilen Makine Mühendisleri alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 0212 213 97 22 no'lu faksa veya murvet.aygun@mapet.com.tr adresine yollayabilirler.
3. Dumanlar Yapı, yapı endüstri malzemeleri satışı yapan firmalarında görevlendirmek üzere, yalıtım konusunda uzman, askerliğini tamamlamış, Kartal- Gebze- Şekerpınar civarında oturan İnşaat Mühendisi/Teknikeri alacak
İlgilenenler özgeçmişlerini www.insankaynaklari.com adresinden ilana ulaşarak yapabilirler.
4. Atilla Doğan İnşaat, Üniversitelerin makine, İnşaat veya elektrik mühendisliği bölümünden mezun, tesis inşaatı ve boru hattı projelerinde proje yönetimi ve yapım işlerinde asgari 15 yıl çalışmış Genel Müdür Yardımcısı, İnşaat Mühendisi, İş Geliştirme Müdürü ve seyahat engeli bulunmayan Avukat alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 0312 438 76 67 no'lu faksa veya adogan@adogan.com.tr adresine yollayabilirler.
5. Arsel İnşaat, Libya Bingazi yöresindeki bina, baraj, altyapı ve yol projelerinde görevlendirmek üzere Proje Müdürleri, Proje Müdür Yardımcıları, Kaba İnşaat Şefleri, İnce İnşaat Şefleri, Teknik Ofis Şefleri, Hakediş ve Metraj Mühendisleri, Harita Mühendisleri, Harita Teknikerleri, Topograflar, İnşaat Mühendisleri,Mimarlar, Makine Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri, Bilgisayar Mühendisleri, İnşaat Mühendisleri, İnşaat Teknikerleri, Makine Teknikerleri, Elektirik Teknikerleri, Tamir Bakım Atölye Ustaları, Kamp Amiri, Personel Şefi, Muhasebe Şefi, Tercümanlar alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini ilanlibya@arselinsaat.com adresine veya 0312 446 16 58 no'lu faksa yollayabilirler.
6. Tek Yapı, Marmara Bölgesi ve Zonguldak'taki anahtar teslim projelerinde çalışacak, 20 yaşını aşmamış deneyimli, Harita Mühendisi ve Topoğraf alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 14 Kasım 2008 tarihine kadarinfo@tekyapi.com adresine veya 0212 273 20 41 no'lu faksa yollayabilirler.
7. Güriş İnşaat, Almabani ve Dallah firmalarının oluşturduğu Müşterek Teşebbüs Ortaklığı tarafından Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde devam eden altyapı projelerinde çalıştırmak üzere, İnşaat Kısım Şefi, Tasarım Mühendisi, Teknik Ofis Mühendisi alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini sa@guris.com.tr adresine yollayabilirler.
8. Sinpaş GYO, Mimarlık bölümü mezunu MS Office ve AutoCad programlarını iyi bilen, deneyimli Şantiye Kontrol Müdür Yardımcısı, Alt Yapı Proje Yönetmeni, Statik Proje Yönetmeni,Elektrik Tesisat İşleri Kontrol Yönetmeni, Mekanik Tesisat İşleri Kontrol Yönetmeni, Planlama ve Hakediş Yönetmeni, Harita ve Ölçüm İşleri Yönetmeni, Pazarlama Müdürü, Satış Sorumlusu- Uzmanı-Yönetmeni alacak.
Adaylarda aranan ortak özellikler, yönetici farmasyonu gelişmiş, aktif, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve seyehat engeli olmayan, sigara içmeyen, İngilizce bilen, erkek adaylarda askerliğini tamamlamış.
İlgilenenler özgeçmişlerini referans kodu belirterek ik@sinpasgyo.com.tr adresine veya 0216 499 27 61 no'lu faksa yollayabilirler.
9. Genel Yapı A.ş, Bodrum ve Muğla şantiyeleri için Şantiye Şefi Ve Saha mühendisi alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini en geç 17 Kasım 2008 tarihine kadar ik@gy.com.tr adresine yollayabilirler.
10. Rotatek İnşaat, çok iyi derecede İngilizce bilen, şantiye tecrübesi olan, Bilgisayar programlarına hakim Elektrik Mühendisleri alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini rota-tek@rota-tek.com.tr adresine veya 0216 464 78 42 no'lu faksa yollayabilirler.
11. Cihan İnşaat, ofis ve şantiyelerinde çalışacak en az 2.5 yıl deneyimli, iyi düzeyde AutoCAD ve diğer mesleki programları bilen, oto ehliyeti olan mimar alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini ik@cihaninsaat.com adresine veya 0216 658 95 50 no'lu faksa yollayabilirler.
12. Bulkan İnşaat&Mimarlık, İstanbul ve Antalya ofislerinde, Otel içi mimari uygulama projelerinin hazırlanmasında çalışacak tecrübeli, İngilizce bilen mimar ve İç mimar alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 0242 352 07 80 no'lu faksa veya ik@bulkaninsaat.com.tr adresine yollayabilirler.
13. Artı Çevre, İzmit, Bandırma, Avşa, Bodrum şantiyelerinde görevlendirmek üzere, deneyimli, seyehat engeli olmayan, Cad ve Office programlarına hakim Şantiye Şefi alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini ofis@arti-cevre.com adresine yollayabilirler.

14. Korint Mimarlık, Şantiyelerinde görevlendirmek üzere, ince işler tecrübeli, 35 yaşını aşmamış, askerliğini tamamlamış, tercihen İTÜ, YTÜ, MSÜ mezunu Mimarlar ve Makine Mühendisleri alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 0212 251 76 61 no'lu faksa yollayabilirler.
15. Ünal Şirketler Grubu, Marmara bölgesindeki Çokal Barajı ve Kars Kağızman'da yapılan Serap HES inşaatında görevlendirmek üzere en az 10 yıl deneyimli Şantiye Şefi, alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 0312 284 92 94 no'lu faksa veya unal@unal-group.com adresine yollayabilirler.
16. Metal Çatı, yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerinde görevlendirmek üzere İnşaat Mühendisi, Mimar ve İnşaat Teknikerleri alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini metalcati@metalcati.com adresine veya 0216 411 50 12 no'lu faksa yollayabilirler.
17. Signatekma A.Ş, Yol çizgi boyaları ve uygulamaları konusunda uzman olan yabancı ortaklı firmaları bünyesinde çalıştırmak üzere, deneyimli, seyahat engeli bulunmayan, İngilizce ve Fransızca bilen, mesleki programları bilen İnşaat Mühendisleri alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 0232 853 73 79 no'lu faksa veya info@signatekma.com.tr adresine yollayabilirler.
18. Hidrotek Arıtma İnşaat San ve Tic. Ltd. Şti, tecrübeli, İngilizce bilen Proje Müdürleri alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini aozkoca@hidrotek.com.tr adresine veya 0216 428 18 75 no'lu faksa yollayabilirler.
19. Rena İnşaat, en az 5 yıl tecrübeli , 40 yaşını aşmamış, Vakıflar Genel Müdürlüğü mevzuatlarını bilen, Teknik Müdür Yardımcısı ve İnşaat Mühendisi alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini 0216 478 14 40 no'lu faksa veya ik@renainsaat.com adresine yollayabilirler.