10 / 08 / 2022

1A Plus inşaat firmalarına satış garantisi sunuyor!

1A Plus inşaat firmalarına satış garantisi sunuyor!

Piyasalardaki belirsizlik nedeniyle tüketiciler emlak yatırımlarını ve ihtiyaçlarını ertelerken, Emlak proje satışlarının yavaşlamasına sebep olan talep daralması inşaat firmalarının da satış hedeflerini gerçekleştirmesini zorlaştırıyor.Piyasalardaki belirsizlik nedeniyle tüketiciler emlak yatırımlarını ve ihtiyaçlarını ertelerken, Emlak proje satışlarının yavaşlamasına sebep olan talep daralması inşaat firmalarının da satış hedeflerini gerçekleştirmesini zorlaştırıyor.


Yenilikçi ve hızla büyüyen Gayrimenkul danışmanlık firması 1A Plus inşaat firmalarına satış garantisi vererek bu soruna kesin çözüm getiriyor.ABD Atlanta'da kurulan ve genel merkezini Antalya da açarak, Türkiye'de kısa zamanda 8 franchise işletmesiyle gayrimenkul sektöründe yerini alan 1A Plus, sunduğu birçok farklı hizmetin yanı sıra inşaat firmalarına getirdiği ‘satış garantisi’ ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor.


1A Plus, 1A PROJECTS ayrıcalığıyla konut/ticari projeler üreten inşaat şirketleriyle yaptığı sözleşmelerde ‘satış garantisi’ taahhüdü veriyor. Sözleşme ile birlikte ‘satış garantisi’ verdiği projeyi franchise işletmelerinin yönlendirmesine açan 1A Plus, satış programı dahilinde kapsamlı bir çalışma yürütüyor. Etkili satış faaliyetleri sonunda sözleşme bitiminde elde herhangi bir ünite kalmışsa 1A Plus bu üniteleri kendisi satın alıyor, dolayısıyla 1A Plus'ınsözleşmesini  yaptığı inşaat projeleri mutlaka satılmış oluyor.


1A PROJECTS ayrıcalığı için başvuran inşaat şirketlerinin  projelerine ait incelenme süreci en az 3 iş günü sürüyor. İncelenme aşamasından geçen inşaat firmaları ile sözleşme aşamasına geçiliyor ve ‘satış garantisi’ sözleşmede yer alarak hizmet süreci başlatılıyor.


Ülkemizin her bölgesinde yeni projeler yükselirken ve bu yükselişin alışverişe dönmesi için yapılacak her çalışma ülke ekonomisi için büyük önem taşırken 1A Plus bu konuda öncü olmanın haklı gururunu yaşıyor.