56 metrekare 92 bin 800 YTL‘ye Regnum Astrum Towers‘ta!

56 metrekare 92 bin 800 YTL‘ye Regnum Astrum Towers‘ta!

Regnum tarafından Haramidere'de inşa edilen Astrum Towers 1'de 56 metrekare alanlı konutlar 92 bin 800 YTL'den başlayan fiyatlarla satışta! Regnum, banka kredisine 72 aya kadar % 0 faiz, Regnum Astrum Towers'a özel % 15 peşinatlı ödeme imkanı veya peşin ö Regnum, Türkiye'nin gözlemevine sahip ilk ve tek sitesi Astrum Towers'da uzay manzaralı daireleri uygun ödeme seçenekleri ile sunuyor.

 

Regnum, Haramidere'de 5 blok ve 1285 konuttan oluşan Astrum Towers'da 3 avantajlı alternatif sunuyor. Regnum, banka kredisine 72 aya kadar % 0 faiz, Regnum Astrum Towers'a özel % 15 peşinatlı ödeme imkanı veya peşin ödemelerde % 10 indirim avantajları sunuyor.

 

Şehir gürültüsünden uzak, doğanın içinde ve ihtiyacınız olan her şeye yakın olan Astrum Towers'da bütün bloklara fore kazıklarla zemin iyileştirilmesi yapılarak, binalar radye temel üzerine tünel kalıp sistemi ile inşa edilmektedir.

Astrum Towers'da, güvenlik kontrollü yaya ve araç girişleri bulunmaktadır.

 

Astrum Towers'da, açık ve kapalı havuz, fitness center, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkının bir arada bulunduğu, eğlenceli bir ortam yer alıyor. Dünyanın önemli sorunlarından biri olan küresel ısınmayı göz önünde bulundurarak yeşil alanların sulanmasını yağmur sularını toplayarak tekrar hayata geçiren bir sistemin oluşturulacak.

 

Proje bilgileri:

1) Projenin adı: Astrum Towers 1

2) Yapımcı şirket: Regnum

3) Projenin lokasyonu: Haramidere

4) Toplam arsa alanı: 34 bin metrekare

5) Toplam inşaat alanı: 146 bin metrekare

6) İnşaata ne zaman başlandı: Mayıs 2007

7) Ne zaman bitirilecek: Mayıs 2009 teslim edilecek

8) Konut sayısı: 1.285

9) En düşük ve en yüksek metrekareler: Satışa hazır daireler arasında; en düşük metrekare 56m2, en yüksek ise 136 metrekare.

10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: Satışa hazır daireler arasında; en ucuz 92 bin 800  bin 600 YTL, en pahalı ise 226 bin 100 YTL.

11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: 975

12) İstenilen minimum peşinat: Yüzde 20

13) En düşük taksit:-

14) Metrekare ortalama satış fiyatı: 1.350 YTL'den başlıyor.

15) Diğer projelerden ayırt edici özelliği: Astrum Towers projesini diğer projelerden ayıran en önemli özellik, bloklardan birinin terasına kurulacak Gözlemevi ve Gök Bilim Kütüphanesi ile tüm site sakinlerine yıldızları, ayı ve uzayı yakından izleme imkanı sunmasıdır. Ayrıca projede, küresel ısınmanın etkilerini yaşadığımız şu dönemde yağmur suları toplanarak yeşil alanların sulanması da sağlanacaktır.

Projede uygulan bir yenilik de, Regnum ve Opet işbirliği ile gerçekleştirilen '' Güle Güle Oturun'' kampanyasıdır. Bu kampanya ile Astrum Towers'dan ev alan herkese aldığı konut tipine göre Opet Yakıt Kartı hediye verilmektedir. 1+1 daire alanlar 1.000 YTL, 2+1 daire alanlar 2.000 YTL ve 3+1 daire alanlar ise 3.000 ytl değerindeki yakıt kartına sahip olmaktadırlar.

16) Projenin toplam satış bedeli: 133 milyon ytl

17) Anlaşmalı bankalar: Oyakbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Finansbank

18) İletişim: www.regnum.com.tr

Tel: 0 212 620 71 71

 

 

REGNUM HAKKINDA:

REGNUM - Türkiye; Öztürk Şirketler Grubu tarafından yönetilen Gayrimenkul Geliştirme Şirketidir. Şirket, İstanbul ve Bodrum'da yerel ve yabancı müşterilere yönelik yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmektedir. İstanbul/ Caddebostan - Sky Residence, Bodrum – Bargylia ve İstanbul Esenkent'teki Elitkent sitesi tamamlanmıştır.

Regnum Türkiye, İstanbul Haramidere'de bulunan Astrum Towers projesinin yapımına ve satışına da devam ediyor. Gayrimenkul geliştirme faaliyetlerine ilk defa İngiltere'de başlayan REGNUM, Latince'de “kraliyet” anlamına gelmektedir.

Regnum- UK; Londra merkezindeki Docklands ve Tower Bridge bölgelerinde yer alan iki konut projesi bulunan REGNUM – UK'nin projelerinden birisi tamamlanmak üzere, diğeri ise planlama aşamasındadır.

Regnum-Bulgaristan; Bulgaristan'da REGNUM projelerinin yönetimi için Sofya'da kurulan REGNUM – Bulgaristan ise 2 adedi inşaat halinde 3 adedi planlama aşamasında 5 adet projeyle en büyük Gayrimenkul Geliştirme şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.