ABank 29 ilde 165 gayrimenkulünü yarın satışa çıkarıyor!

ABank 29 ilde 165 gayrimenkulünü yarın satışa çıkarıyor!ABank Anonim Şirketi (Alternatifbank) ihtiyaç fazlası 29 ilde 187 gayrimenkulünü yarın satışa çıkarıyor. Gayrimenkullerin fiyatları 13 bin 500 TL ile 3 milyon 726 bin TL arasında değişiyor.


ABank Anonim Şirketi (Alternatifbank) ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat ve İhracat Anonim Şirketi tarafından düzenlenecek müzayede ile açık artırma yöntemiyle lotlar halinde satışa sunmaya hazırlanıyor. 


Söz konusu müzayede yarın saat 14.00'de ESKİDJİ Yenibosna adresi ve www.eskidji.com web adreslerinde düzenlenecek. Müzayedede peyler, müzayede sırasında açık artırma yöntemiyle alınacak.


Müzayede kapsamında toplam 29 ilde 165 gayrimenkul satışa sunulacak. Gayrimenkullerin bulunduğu iller şu şekilde; Adana, Balıkesir, Bursa, Çorum, Denizli, Ankara, Antalya, Aydın, Düzce, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ ve Trabzon.


Gayrimenkullerin arasında kargir ev, büro, villa, arsa, daire, dükkan, otel, bina, tarla yer alıyor. Gayrimenkullerden en düşük fiyata sahip olan Malatya'daki dükkan... Dükkanın bedeli 13 bin 500 TL olarak belirlendi. 


KDV'siz ve ABank konut kredisi sağlanacak müzayede en pahalı gayrimenkul ise 3 milyon 726 bin TL değerindeki Beşiktaş'taki kargir ev...


Muhammen bedeli 100 bin TL'ye kadar olanlar için 1.000 TL, 100 bin 1 TL ile 500 bin TL arası olanları için 5 bin TL, muhammen bedeli 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arası olanları için 10 bin TL ve 1 milyon 1 TL üzerindekiler için 50 bin TL nakit teminat yatırılarak toplantıya girilebiliniyor. 


Müzayede şartnamesi için tıklayın


Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com