Acity AVM yeni kimliğiyle kapılarını ziyaretçilerine açtı!

Acity AVM yeni kimliğiyle kapılarını ziyaretçilerine açtı!ECE Türkiye tarafından yönetilmekte olan Acity Alışveriş Merkezi'nin genişleme projesi tamamlandı. Acity Alışveriş Merkezi, 12 aylık inşaatın ardından büyüyen yüzü ve yeni kimliği ile kapılarını ziyaretçilerine açtı...


Türkiye'de büyük ölçekli alışveriş merkezi projelerinin geliştirilmesi, planlanması, gerçekleştirilmesi, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet vererek başarılı projelere imza atan ECE Türkiye tarafından yönetilmekte olan Acity Alışveriş Merkezi'nin genişleme projesi tamamlandı. Acity Alışveriş Merkezi, 12 aylık inşaatın ardından büyüyen yüzü ve yeni kimliği ile kapılarını ziyaretçilerine açtı. Hayata geçirilen genişleme projesi ile kiralanabilir alanı 25 bin metrekareden 39 bin metrekareye çıkan Acit/de, beş kat üzerinde 170 mağaza, restoran ve kafeler, terası da olan bir yeme-içme alam ile eğlence üniteleri yer alıyor. Alışveriş Merkezi, 2.700 araçlık park yeri kapasitesine sahip. Al Grup, toplam yatırım hacmi 175 milyon ABD Doları olan Alışveriş Merkezi'nin yatırımcısı ve sahibi. 


Alışveriş Merkezi'nin kiralaması ve uzun dönemli yönetimi, Temmuz 2013'ten bu yana ECE Türkiye tarafından yürütülüyor. ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, "Türkiye'de birinci ve ikinci jenerasyon alışveriş merkezlerinin büyütülmesi ve yenilenmesi alanlarında büyük bir potansiyel görüyoruz. 2008 yılında açılmış olan Acity, Ankara'da sadık bir müşteri kitlesine sahip çok başarılı bir alışveriş merkezi. Genişleme projesinin tamamlanması ile Acity'nin, değişen pazar şartlarına, müşterilerimizin gelişen talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmesi sağlanmış oldu" dedi. 


Hürses Gazetesi