Adana Göksu Evleri, 18 ayda tamamlanacak

Adana Göksu Evleri, 18 ayda tamamlanacakÖmer Bayram İnşaat'ın hayata geçirdiği Göksu Evleri, 2 blokta 30 konuttan meydana geliyorBugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde yaşam alanı üreten ve Adana'nın önemli yerlerinde pek çok projeye imza atan Ömer Bayram İnşaat, ultra lüks yeni projesi Göksu Evleri'nin yapımına başladı. 

Ömer Bayram İnşaat Genel Müdürü Halit Erdoğan,  Adana  Turgut Özal Bulvarı Polis Evi kavşağında, 5 dönümlük bir alan üzerinde yükselen Göksu Evleri projesinin 2 blokta 30 daireden oluştuğunu söyledi.

Halit Erdoğan, Ocak 2010'da başladıkları projenin 18 ayda biteceğini söyledi.

Halit Erdoğan, projede bin 200 metrekarelik 2 işyeri bulunduğunu belirterek dairelerin satışına haziran ayında başlayacaklarını söyledi. Göksu Evleri'nde malzeme ve işçilikte en kalitelinin tercih edildiğini belirten Halit Erdoğan şöyle devam etti:

"Göksu Evleri Adana'nın en prestijli yaşam alanlanndan biri olacak. Projede daireler yüksek yaşam standartlan göz önünde bulundurularak tasarlandı. Projede çocuk oyun alanı, güvenlik sistemi, yeşil alan gibi birçok ayrıntı mevcut."
Posta