Adıyaman kentsel dönüşümde son durum!

Adıyaman kentsel dönüşümde son durum!

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kentte devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında son durumu aktardı. 


Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şube Müdürü Abdullah Aplak ve firma yetkilileri kentte devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Adıyaman kentsel dönüşümde son durum!

Doğruhaber'de yer alan habere göre; Mara ve Musalla Mahallelerindeki 8,5 hektarlık alanda sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürü Abdullah Aplak ile çalışmaları yürüten GEDAŞ A.Ş. yetkilileriyle yaptığı görüşme hakkında bilgi veren Kılınç "Mara ve Musalla Mahallelerimizde yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürü Abdullah Aplak ile çalışmaları yürüten GEDAŞ A.Ş. firması yetkilileriyle son durumu görüştük. İnşallah kentsel dönüşümde istediğimiz hedeflere en kısa sürede ulaşacağız” şeklinde konuştu. 

Adıyaman'daki kentsel dönüşüm çalışmaları TBMM'de!