Ağaoğlu My Towerland faiz desteği!

Ağaoğlu My Towerland faiz desteği! Ağaoğlu My Towerland faiz desteği!

Firma: Ağaoğlu İnşaat

Proje: Ağaoğlu My Towerland

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de hayata geçirilen My Towerland projesinin TEM ve E-5 Karayolu'na ulaşım kolaylığı yer alıyor. İşte Ağaoğlu My Towerland faiz desteği kampanyası...


13 Şubat tarihinde başlaması planlanan  Ağaoğlu My Towerland  faiz desteği kampanyası 3 hafta geçerli olacak. Kampanyada faiz desteğinin yanı sıra yüzde 1 peşinat ile ödeme imkanı da sağlanıyor.


Teslimleri hemen gerçekleşen My Towerland Evleri 1 milyon metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Toplam 3 bin 500 adet daireden oluşan projede satışlar devam ediyor.


My Towerland Ağaoğlu projesinde daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks olarak tasarlandı. Projenin TEM ve E-5 Karayolu'na ulaşım kolaylığı mevcut.


My Towerland daire fiyatları 2 oda 1 salon dairelerde  754 bin TL, 3 oda 1 salon dairelerde 1 milyon 143 bin TL, 4 oda 1 salon dairelerde ise 1 milyon 639 bin TL'den başlıyor. 


Ağaoğlu My Towerland faiz desteği!

Ağaoğlu İnşaat'ın kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat ile ödeme yapılabiliyor ve yüzde 35'e varan faiz desteği sağlanıyor. Projede 60 ay vade yapılması durumunda yüzde 0,47 oranında, 120 ay vade yapılması durumunda ise yüzde 0,57 oranında faiz uygulanıyor. 


My Towerland satış ofisi 

Tel: 444 6 777

Web: http://www.agaoglu.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor