Ağaoğlu My Towerland peşinat kampanyası!

Ağaoğlu My Towerland peşinat kampanyası! Ağaoğlu My Towerland peşinat kampanyası!

Firma: Ağaoğlu İnşaat

Proje: Ağaoğlu My Towerland

İstanbul Ataşehir'de inşa edilen Ağaoğlu My Towerland peşinat kampanyası devam ediyor. TEM ve E-5 Karayolu'na ulaşım kolaylığı bulunan proje 3 bin 500 adet daireden oluşuyor.Hemen teslim 200 adet daire için geçerli olan  Ağaoğlu My Towerland   peşinat kampanyası ile yüzde 35'e varan faiz desteği sağlanıyor. Projede yüzde 0,47 faiz oranı ile 60 ay, yüzde 0,57 faiz oranı ile 120 ay vade yapılıyor.


Ağaoğlu İnşaat imzası ile yükselen My Towerland Residence 'de 3 bin 500 adet konut bulunuyor.  Proje 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olarak tasarlanan dairelerden meydana geliyor.


My Towerland Ağaoğlu projesinde buhar odası, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, özel güvenlik gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. İstanbul Ataşehir'de hayata geçirilen proje 3 blok şeklinde tasarlandı. 


Ağaoğlu My Towerland peşinat kampanyası!

My Towerland Evleri'nde yüzde 1 peşin ödeme yapıldığında, yüzde 24'lük kısım taksitlendiriliyor. Projede banka kredisi kullanılacak yüzde 75'lik kısım için ise yüzde 35'e varan faiz desteği sağlanıyor.


Ataşehir My Towerland satış ofisi 

Tel: 444 6 777

Web: http://www.agaoglu.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor