Ağaoğlu Southside'da yüzde 10 peşinatla!

Ağaoğlu Southside'da yüzde 10 peşinatla! Ağaoğlu Southside'da yüzde 10 peşinatla!

Ağaoğlu, Ataşehir My World'ün son etabı olan Southside'ı yoğun ilgi ve talep nedeniyle 2 ay öne çekerek yeni bir kampanyayla birlikte satışa çıkardı.

Kısa zamanda yüksek prim yapması nedeniyle İstanbul'un en gözde bölgesi haline gelen ve yaklaşan yerel seçimler öncesinde ilçe belediyesi olmaya hak kazanan Ataşehir'deki My World'ün satışa çıkacak son etabı olan Southside, değişik tiplerdeki toplam 376 daireyi konut yatırımı yapmak isteyenlerin ve konuta ihtiyacı olanların ilgisine sunuyor.

My World'ün güney kesimindeki 3 adet dikdörtgen ve 1 adet daire formlu binadan oluşan Southside, 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor. Southside, sahip olduğu dinlenme alanları, süs havuzları, botanik bahçeleri, çocuk oyun parkları ile özel açık yüzme havuzu ile keyifli bir yaşam sunuyor. Southside'da 68 metrekarelik 1+1 tip dairelerin fiyatı 249 bin ile 260 bin YTL arasında değişirken,121, 130 ve 139 metrekarelik 2+1 dairelerin fiyatı 345 bin ile 382 bin YTL arasında yer alıyor. Southside'da 158 metrekarelik 3+1 tipteki dairelerin fiyatı ise 445 bin YTL.

Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, bugün dek kriz dönemlerinde gösterdikleri özgüvenin her zaman tüketiciye olumlu yansımaları olduğunu ve Ağaoğlu'nun herkesin yatırımlarını ertelediği veya iptal ettiği dönemlerde yeni ve çok avantajlı kampanyalar üretmeye devam etmekten geri kalmadığını ifade etti. Ali Ağaoğlu, tanıttıkları Southside projesinin, değeri her geçen gün yükselen bir bölge olarak dikkat çeken Ataşehir'deki My World projesinde yer alan son etap olduğunu vurgulayarak, buradan konut alanların çok kârlı çıkacağını, böyle bir projeden konut sahibi olmak için en doğru zamanın da konut fiyatlarının gerçek değerinin altında olduğu bu dönem olduğunu belirtti.

YÜZDE 35 PEŞİNAT VEREN, BORCUNU SIFIR FAİZLE KAPATABİLİYOR

Ağaoğlu'nun yine özkaynaklarını teminat göstererek geliştirdiği ödeme kampanyasına göre, Southside'da daire sahibi olmak için yüzde 10'luk peşinatı ödemek yeterli. Daire sahipleri ödeme planlarını yaparken ödeyecekleri peşinat haricinde geri kalan payı en az yüzde 5'lik veya daha fazla oranlarda ara ödemeler halinde kapatabiliyor. Peşinat ve iki ara ödeme dışında kalan pay için Ağaoğlu'nun yaptığı özel anlaşmalarla belirlenen düşük faiz oranlarıyla banka kredisi kullanılabiliyor. Buna göre 12 ayda 0.75'le, 120 ayda 1.45'le olmak üzere çeşitli vadelerdeki banka kredileri tercih edilebiliyor.

Daire fiyatının yüzde 35'ini peşin verenler, kalan borcu iki taksitte tamamlayarak hiç vade farkına gerek kalmadan "sıfır" faizle tüm ödemesini yapabilecek. Yeni daire sahiplerine anahtar teslimlerinin önümüzdeki Ocak ayında yapılması planlanıyor.

Kampanya hakkında bilgi veren Ağaoğlu Genel Müdürü Hasan Rahvalı, Ağaoğlu'nun yine şirketin güçlü özkaynaklarını kullanarak tüketiciye bankaların sunduğu faiz oranlarının altında oranlar sunduğunu hatırlattı. Hasan Rahvalı, Southside kampanyasında peşin ödeme oranını yüzde 10'a çektiklerini belirterek, kalan borcun iki ara ödemesinde yüzde 5'lik en az ödeme tutarını tercih edenlerin en avantajlı şekilde daire sahibi olabileceğini, daire fiyatının yüzde 35'ini peşinat olarak ödeyenlerin ise 1 yıl içinde hiç faiz ödemeden daire sahibi olabileceğini ifade etti.

Hasan Rahvalı, özellikle 2+1 dairelere yoğun talep olduğuna dikkat çekerek, daha önce belirledikleri takvimi değiştirerek Southside lansmanını 2 ay öne çekmek zorunda kaldıklarını belirtti.

Southside'da yaşamı renklendirmenin sınırı yok

Ağaoğlu projelerinde yer alan "My Club" Southside sakinlerine de hizmet verecek.

Southside; güvenlik sistemlerinden teknolojik altyapısına kadar üstün nitelikli bir donanıma sahip olmasının yanı sıra, sosyal olanaklarıyla da modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılıyor.

Proje dahilinde hizmet veren "My Club" yaşam merkezlerinde; açık-kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, tenis ve squash kortları, masa tenisi salonları, saunalar, buhar banyoları, Türk hamamları, jakuziler, çocuk oyun salonları, restaurantlar, cafeler, barlar, bay-bayan kuaförleri, güzellik salonları, spa merkezleri; bünyesinde görev yapan aktivite departmanı ile; çevre gezileri, barbekü partileri, trekking, doğa gezileri, kayak gezileri, yat gezileri, şehir içi kültür turları, özel organizasyonlar (sergi, tiyatro, imza günleri vb.), piknikler, basketbol, mini futbol, dart, satranç, tavla, PSP turnuvaları ve sürpriz partiler Southside sakinlerinin hizmetinde olacak.

İlgili haberler

My World Southside'da 249 bin YTL'ye!

Projenin görsel galerisi için tıklayınız...

Ödeme planını görmek için tıklayınız...

www.agaoglu.com.tr

444 6 777