Akbank'ın Manisa'daki Spil şubesinin açılışı yapıldı!

Akbank'ın Manisa'daki Spil şubesinin açılışı yapıldı! Akbank'ın Manisa'daki Spil şubesinin açılışı yapıldı!

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, Akbank'ın bu yıl şube sayısını binin üzerine çıkaracağını bildirdiAkbank'ın Manisa'daki Spil şubesinin açılışı, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. 

     Galip Tözge konuşmasında, Akbank'ın müşterilerinin bankacılık ihtiyaçlarını karşılayıp yaşamlarını kolaylaştırmayı ilke edindiğini, 16 bini aşkın çalışanıyla üst düzey hizmet sunmayı hedeflediklerini söyledi. 

     Spil Şubesi'nin Manisa'daki 12. şube olduğu kaydeden Tözge, "Kalıcı liderlik hedefi yolunda, müşteri tabanını genişletme ve bu tabana daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu yıl yeni şube açılışlarıyla şube sayımızı binin üzerine çıkaracağız" dedi. 

     Manisa'nın, Türkiye'nin ve Ege Bölgesinin sanayi merkezlerinden biri olduğunu ifade eden Tözge, Manisa'nın ekonomisinin ticareti, sanayisi, tarımıyla zengin ve çeşitli olduğunu, bu bakımdan çök önemsediklerini bildirdi. 

     Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz de bankaların ekonomiyi yakından takip eden kuruluşlar olduğunu, Akbank'ın Manisa merkezde şube sayısını 4'e çıkarmasının ilin sahip olduğu dinamizmi ortaya koyduğunu belirtti. 

     Akbank Spil Manisa Şubesi Müdürü Yıldız İnci ise, Türkiye'nin en değerli banka markası olan Akbank'ın hizmet deneyimini Manisalılar'a yaşatmaya devam edeceğini söyledi. 

     Konuşmaların ardından Vali Daşöz ve Genel Müdür Yardımcısı Tözge, şubenin açılışını gerçekleştirdi. 

     Öte yandan, Akbank'ın  İzmir  Buca ilçesi Menderes Caddesi üzerindeki yeni şubesi de hizmete girdi. 

     AA