Akkent Çekmeköy Evleri'nde 230 bin YTL'ye! Hemen teslim!

Akkent Çekmeköy Evleri'nde 230 bin YTL'ye! Hemen teslim!


Akkent Çekmeköy Evleri 1'inci etapta kalan konutlar 230 ile 250 bin YTL'den satılıyor.


Eksay Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy'de yapılan Akkent Çekmeköy Evleri projesinin birinci etabında bulunan 138 konut tamamlanarak sahiplerine teslim ediliyor. Akkent Çekmeköy Evleri 1'inci etapta kalan daireler 230 ile 250 bin YTL'den satılıyor. 9 dönüm arazi üzerinde 6 ayrı blokta 165 metrekare büyüklüğünde 128 adet lükse daireden oluşan Akkent-2 Evleri'nde ise daireler 260 bin YTL'den satılıyor. 2'nci etabın teslim tarihi ise Eylül 2008.

Akkent Çekmeköy Evleri'nde, 24 saat güvenlik sistemi, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve açık otoparklar bulunuyor. En son deprem yönetmeliğine uygun, kaliteli malzemelerle yapılan dairelerde güven ve konfor bir arada sunuluyor. Konumu itibariyle de bölgenin önemli bir noktasında yer alan proje Şile otobanının yanında bulunuyor.

Yapılacak  Marmaray  bağlantılı metro ile bölgeye olan ulaşımın daha da rahatlayacağı düşünülüyor. Yoğun ilgi gören projenin kısa sürede satışlarının tamamlanmasından mutlu olduğunu belirten Eksay Yapı'nın sahibi Sefer Ekşi, "Birinci etabı zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz ve ikinci etapta da aynı hassasiyeti göstereceğiz" dedi.

www.eksayyapi.com

Tel: 0 216 540 25 00

Miliyet Emlak