Akmerkez iç tasarımıyla ödül aldı!

Akmerkez iç tasarımıyla ödül aldı! Akmerkez iç tasarımıyla ödül aldı!

Misafirlerini ışıl ışıl bir ortamda ağırlamaya hazırlanan Akmerkez'in ödülü,24 Eylül'de Londra'da düzenlenen gala ve ödül töreninde Genel Müdür Zeynep Akdilli Oral'a takdim edildiMisafirlerini ışıl ışıl bir ortamda ağırlamaya hazırlanan Akmerkez"in ödülü, 24 Eylül"de Londra"da düzenlenen gala ve ödül töreninde Genel Müdür Zeynep Akdilli Oral"a takdim edildi. œDünyanın ve Avrupa"nın en iyi alışveriş merkezi unvanlarına sahip olan Akmerkez, yenileme çalışmaları kapsamındaki iç mekan tasarım projesi ile dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden biri olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri kapsamında, Avrupa ve Asya Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında iç mimari kategorisinde ödüle kazandı.

Londra Sheraton Otel"de düzenlenen törende ödülü teslim alan Akmerkez Genel Müdürü Zeynep Akdilli Oral, œAkmerkez olarak bugüne kadar birçok organizasyonda ödüle değer bulunduk. Misafirlerimizi yepyeni bir Akmerkez"de ağırlamak amacıyla büyük özenle hayata geçirdiğimiz iç mekan tasarım projemizin de böyle seçkin bir ödüle layık görülmesi bizi çok mutlu etti. Avrupa Kültür Başkenti olan İstanbul"umuza yakışır bir projeye imza attığımıza inanıyoruz. İstanbul"un adının bir kez daha uluslararası platformda başarıyla anılmasına vesile olduğumuz için gurur duyuyoruz diye konuştu.

Yenileme çalışmaları kapsamında Akmerkez"in iç mimarisinde gerçekleştirilen projenin konsepti, merkezi Bangkok'da bulunan ve kendi alanında sayısız mimari ödüller kazanan tasarım stüdyosu Concept-i Corporate tarafından hazırlandı. Teknolojinin ön plana çıktığı yeni proje, Akmerkez Teknik Ekibi ve Renovasyon Departmanı tarafından yönetildi.