Albaraka, 137. şubesini Giresun'da açtı!

 Albaraka, 137. şubesini Giresun'da açtı!

Katılım bankası Albaraka, 137. şubesini Giresun'da açtı. Gerçekleşen açılışla Albaraka, Karadeniz Bölgesi'ndeki şube sayısını 12'ye çıkarmış oldu Katılım bankası Albaraka, 137. şubesini Giresun'da açtı. Bugün gerçekleşen açılışla Albaraka, Karadeniz Bölgesi'ndeki şube sayısını 12'ye çıkarmış oldu. 

     Albaraka açıklamasına göre 2011 net karı yüzde 19,5 artışla 160,2 milyon lira olan bankanın şube açılışında konuşan Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, bini aşan küçük işletmesiyle son yıllarda hızlı bir sanayileşme içine giren Giresunlu müşterilere Albaraka hassasiyetiyle hizmet vereceklerini aktardı. 

     Yeni hizmet noktalarını en kısa sürede halkla buluşturmayı ve 2013 yılında 200 şube açmayı hedeflediklerini belirten Yahşi, sözlerini şöyle tamamladı: 

     ''Bereket kapısı olan bankamız, ekonomik anlamda dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiği bu dönemde, geçmişte olduğu gibi hızlı karar alabilme ve yeniliğe açık yapısı sayesinde geleceğe başarıyla ilerliyor. Yeni şubelerimizle, faizsiz bankacılık prensiplerimizi ve müşterilerimizin alışkın olduğu hizmet kalitesini yeni bölgelere yayarak yeni müşterilere ulaştırmayı sürdüreceğiz.'' 

AA