Ali Ağaoğlu, başarısının sırrını açıkladı!

Ali Ağaoğlu, başarısının sırrını açıkladı!Uzun yıllar boyunca inşaat, turizm ve enerji gibi daha birçok alanda hizmet veren Ağaoğlu şžirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, başarısının sırrını açıkladı …


Medyada da hayata geçirdiği marka konut projeleriyle adından sıkça  söz ettiren Ağaoğlu şžirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, başarısının sırrını şu sözleriyle açıklıyor:

“ Yatırımını yastık altına değil, toprak üstüne yapacaksın! ”

Başarılı iş adamı Ali Ağaoğlu şirket olarak izledikleri politikayı da  şöyle anlatıyor:

“Biz Ağaoğlu şžirketler Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat, turizm ve enerji projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, Ağaoğlu şžirketler Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz. ”

Ali AĞAOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı


İclal Süzgün/Emlakkulisi.com