10 / 08 / 2022

Ali Ağaoğlu, şantiyelerini ofisinden takip ediyor!

 Ali Ağaoğlu, şantiyelerini ofisinden takip ediyor!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun ofisine kurulan ve tamamı Ağaoğlu IT Departmanı tarafından geliştirilen video sistemi ile tüm şantiye süreçleri rahatlıkla izlenebiliyorGayrimenkul sektörünün öncü şirketi Ağaoğlu, ileri teknoloji kullanımıyla inşaat süreçlerindeki kaliteyi ve sürati arttıracak uygulamaları hayata geçirerek sektörde bir ilke daha imza atıyor. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun ofisine kurulan ve tamamı Ağaoğlu IT Departmanı tarafından geliştirilen video sistemi ile tüm şantiye süreçleri rahatlıkla izlenebiliyor. Dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan sistem sayesinde aynı anda birden fazla şantiye birçok farklı açıdan HD görüntü kalitesiyle rahatlıkla takip edilebiliyor. 

 Ali Ağaoğlu, şantiyelerini ofisinden takip ediyor!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, ”Teknoloji kullanımına çok önem veriyoruz ve bu anlamda hem zamandan tasarruf etmemizi hem de kalitemizi daha yukarıya taşıyan teknolojilere yatırım yaparak farklılaşmayı sürdürüyoruz. Aynı anda takip etmemiz gereken birçok şantiyemiz var ve her birine uğrayarak kaliteyi kontrol etmek çok ciddi zaman istiyor. Şirketimizin IT Departmanı bu anlamda işimizi çok kolaylaştıran bir çalışmaya imza attı. Arkadaşlarımızın gerçekleştirdiği bu teknoloji sayesinde artık ofisimde oturduğum yerden bir işçinin demiri nasıl büktüğünü bile rahatlıkla görebiliyorum. Böylelikle aynı anda birden fazla şantiyedeki süreçleri rahatlıkla takip edebiliyorum. Bu sistem yeni projeler geliştirme anlamında ciddi bir zaman avantajı sağlıyor” dedi. 

 Ali Ağaoğlu, şantiyelerini ofisinden takip ediyor!

İleri teknoloji kullanımı anlamında ciddi yatırımlar yaptıklarını belirten Ağaoğlu IT Departmanı Müdürü Emin Sert, kurduğumuz video sistemiyle Ali Ağaoğlu’nun tek bir tuşla ekranda tüm şantiyelerini arzu ettiği mesafeden canlı olarak izleyebildiğini ifade etti.  Sert, “Tamamı dokunmatik ekranlardan oluşan video sistemi çoğunluğu hareketli olmak üzere otuzun üzerinde HD kameradan görüntü alıyor. 36X’e kadar yüksek focus özellikli ve digital zoom’lu kameralarla şantiyelerdeki çalışmalar en ince detayına kadar rahatlıkla görüntülenebiliyor ve bu sayede iş süreçleri kolaylıkla takip edilebiliyor.”dedi.