Ali Rıza Tüzüngüven Berkosan Yalıtım kurumsal yönetim komitesi üyesi oldu!

Ali Rıza Tüzüngüven Berkosan Yalıtım kurumsal yönetim komitesi üyesi oldu! Ali Rıza Tüzüngüven Berkosan Yalıtım kurumsal yönetim komitesi üyesi oldu!

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Tiacret. A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Ali Rıza Tüzüngüven Berkosan Yalıtım kurumsal yönetim komitesi üyesi oldu.Berkosan Yalıtım tarafından yapılan açıklama şöyle;


Yönetim Kurulumuzun  25.06.2014 tarih ve 2014-13 sayılı kararıyla, Sermaye Piyasası Kurulu II-17.1 no'lu Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11-(2) maddesinde "Yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticisinin Kurumsal Yönetim Komitesi üyesi olarak görevlendirilmesi zorunludur" ifadesi uyarınca, Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Sn. Ali Rıza Tüzüngüven 'in Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak atanmasına, Kurumsal Yönetim Komitesi'nin yeni yapısının şirketimizin gelecek yıl olağan genel kurul toplantısından sonra yapılacak yönetim kurulu toplantısına kadar Hanife Esin Akbulut (Başkan),  Dünhal Hakan Atitürk (Bşk.Yrd.) ve Ali Rıza Tüzüngüven (Üye) olarak düzenlenmesine oy birliği ile karar verilmiştir.


Berkosan A.Ş Yönetim Kurulu