Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri verildi!

Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri verildi! Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri verildi!

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nin düzenlediği AVM Yatırımları Konferansı'nda, "Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri" sahiplerini buldu.Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından düzenlenen AVM Yatırımları Konferansı'nda, "Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri" verildi.


AYD tarafından bu yıl 9'uncusu düzenlenen AVM Yatırımları Konferansı kapsamında, Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu “AVM’lerde Güvenlik”, girişimci Leonard Brody ise “Yeni Dünya, İşimiz, Gelecek” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.


Zorlu Gayrimenkul Genel Müdürü Didem Aydın’ın moderatörlüğündeki “Perakendede Trendler” konulu panelde ise Derimod Yönetim Kurulu Üyesi Murat Zaim ve HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ konuşma yaptı.


Ekonomist Mahfi Eğilmez de dünya ve Türkiye ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


Konferans kapsamında bu yıl 7’ncisi verilen "Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri" de sahiplerini buldu. Ödüllerin sahipleri Akmerkez, Forum Bornova,  İzmir  Balçova Kipa, ÖzdilekPark ve Terracity oldu. AVM yöneticileri, ödüllerini AYD Başkan Yardımcısı Nuri Şapkacı’nın elinden aldı. 


AA