Almotamyez Turizm Danışmanlık Hizmetleri Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!


Almotamyez Turizm Danışmanlık Hizmetleri Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile Maisa Sakkal tarafından kuruldu. Almotamyez Turizm Danışmanlık Hizmetleri Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile Maisa Sakkal tarafından kuruldu. 

Almotamyez Turizm Danışmanlık Hizmetleri Ve Genel Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Yurt içinde ve yurt dısında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dısında konaklama, seyahat tasıma, rehberlik hizmetleriniyürütmek. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmus acentelere ortak olmak. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulasım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. Her türlü gemi ve yat isletmeciligi yapmak, gemi ve yat kiralamak. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile sehir içi, sehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. Ögrenci ve personel tasımacılıgı yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Almotamyez Turizm Danışmanlık Hizmetleri Ve Genel Ticaret Limited Şirketi adres: Kocatepe Mah.Dolapdere Taksim Cad.Bahçe Tepe İşh.No:21/3 Beyoğlu