27 / 01 / 2023

Altın fiyatlarında kritik viraj! Buradan alan köşeyi döner

Altın fiyatlarında kritik viraj! Buradan alan köşeyi döner

Altın fiyatlarında yaşanan son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından sıkı şekilde izleniyor. Düşüşe geçen altın fiyatları rüzgarı arkasına aldı ve yukarı yönlü ivmelendi. Fiyatlarda hareketlilik yaşanırken ünlü ekonomist Tunç Şatıroğlu gram altın için beklediği yeni zirveyi paylaştı. İşte tüm deDeğerli emtialarda yaşanan düşüş sonrası yatırımcılar tedirgin olmuş ve ne yapacaklarını şaşırdı. Ancak yaşanan son gelişmeler sonrası altın fiyatları hızlı bir ivme kazanarak tırmanışa başladı. Piyasalardaki durumu değerlendiren ünlü ekonomist Tunç Şatıroğlu altın alacakları uyararak beklediği yeni seviyeleri paylaştı. Gram altın için beklediği son seviyeyi açıklayan Tunç Şatıroğlu yatırımcıları heyecanlandırdı. İşte tüm detaylar...

ALTIN FİYATLARINDA RÜZGAR YÖN DEĞİŞTİRDİ
Dünya genelinde artan enflasyon rakamları ve Amerikan Merkez Bankası'nın (FED) sürekli olarak faiz artırım kararı alması piyasaları tedirgin etmiş halde. Özellikle altın ve gümüş fiyatları sert düşüşe geçmiş ve yatırımcılarını korkutmuştu. Bu hafta toparlanma sürecine giren çeyrek ve gram altın fiyatları yukarı yönlü ivme kazanarak yükselişe geçti. Tekrardan 1.000 lira seviyelerini gördü.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön