28 / 06 / 2022

Altın kahini Memiş'ten hayati uyarı! Yarın müdahale gelebilir! Merkez Bankası alarmda!

Altın kahini Memiş'ten hayati uyarı! Yarın müdahale gelebilir! Merkez Bankası alarmda!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, dolardaki ve gram altındaki yükselişle ilgili son dakika açıklamaları yaptı. Yaptığı açıklamada 'Müdahale' öngörüsünde bulunan İslam Memiş, yarınki karara da dikkat çekti. İşte İslam Memiş'in o açıklamaları... 

Altın kahini olarak bilinen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altında yaşanan yükseliş, dolardaki son dakika hareketliliği ve diğer gelişmelerle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Altın kahini Memiş ten hayati uyarı! Yarın müdahale gelebilir! Merkez Bankası alarmda!

Peki gram altın ne olacak? Yarınki faiz kararı gram altını düşürecek mi? İşte İslam Memiş'in o açıklamaları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.