26 / 09 / 2022

Altın ve dolarda kıyamet yakın! Tahminleri tek tek çıkan İslam Memiş açık açık uyardı! O tarihe hazır olun!

Altın ve dolarda kıyamet yakın! Tahminleri tek tek çıkan İslam Memiş açık açık uyardı! O tarihe hazır olun!

Dalgalı seyir eden altın fiyatlarına ilişkin Para Piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten çok konuşulacak tahmin. Eylül ayını işaret ederek altın gümüş ve kriptoda patlama olacağını belirtti.Altın fiyatlarındaki artış devam ederken Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten çok konuşulacak tahmin geldi. Memiş Eylül ayını işaret etti.

Finansal analist İslam Memiş, piyasalardaki son gelişmeler hakkında konuştu. Değerlendirmelerinin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını kaydeden İslam Memiş, yorumlarının kişisel yorumlar olduğuna dikkat çekti.

Altın ve dolarda kıyamet yakın! Tahminleri tek tek çıkan İslam Memiş açık açık uyardı! O tarihe hazır olun!

ALTIN VE GÜMÜŞTE SİZİ UYARDIM

Altın ve gümüş fiyatları için yatırımcıyı uyardığını belirten Memiş, "ABD'de tarım dışı istihdam verisi beklentinin üzerinde çıktı. Bir sonraki de yukarı yönlü revize edildi. Açıklama sonrası dolar endeksi 106-107'de dengelenme çabasını sürdürüyor. Veri iyi gelince gümüş ve altın da geri çekilme oldu. Bu hafta boyunca altın ve gümüşte sizi uyardım. diyerek şu ifadeleri kullandı: " 1794 dolar seviyesine kadar yükselen altın ons fiyatı vardı, hedef 1800 ancak dikkat edin teknik olarak bir satışa ihtiyacı var. Altının Ons ve gümüşün Ons fiyatında yaşanan yükselişlerin en anlama geldiğini de bildirdim. Sanal ortamdaki birikimlerin fizikiye çevirilmesi için imkan sunar onslar dedim. Onsların da yüksek olması gerekiyor. Yine benim yol arkadaşlarım sordular, onlara cevap verdim. 57 bin 300 dolar seviyesinde altın dolar paritesi vardı. Bu seviyeden satanlar şu anda fiziki tarafta zararsız bir şekilde yerine koyabiliyorlar." Peki Memiş altın ve dolar için hangi tarihi işaret etti? İşte yanıtı...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön