07 / 12 / 2022

Altın yüzük fiyatlarında yüzde 25'e varan indirim! Altınbaş altın yüzük 28 Eylül 2022 fiyat listesi

Altın yüzük fiyatlarında yüzde 25'e varan indirim! Altınbaş altın yüzük 28 Eylül 2022 fiyat listesi

Altın fiyatlarının düşüşünü fırsat bilen binlerce kişi altın takı almaya başladı. Altın yüzük fiyatları Altınbaş'ta yüzde 25'e varan indirimle satılıyor. Peki Altınbaş'ta altın yüzük fiyatları ne kadar? İşte Altınbaş altın yüzük 28 Eylül 2022 fiyat listesi...Altın fiyatlarındaki düşüş bugünde devam ediyor. Altın fiyatlarındaki düşüşü fırsata çevirmek isteyen yatırımcılar altın takı almaya başladı. Altın yüzük almak isteyen binlerce kişi altın yüzük fiyatlarının bugün ne kadar olduğunu araştırıyor.

Altın yüzük fiyatlarında yüzde 25 e varan indirim! Altınbaş altın yüzük 28 Eylül 2022 fiyat listesi

Baget, tamtur, damla, hare yüzük gibi daha binlerce yüzük çeşidi Altınbaş'ta yüzde 25'e varan indirimle satılıyor.

Peki Altınbaş altın yüzük fiyatları bugün ne kadar? Altın yüzük fiyatları kaç lira oldu? Altın yüzük fiyatları kaç TL? işte ALtınbaş 28 Eylül 2022 fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön