06 / 12 / 2022

Altında herkesin bilmesi gereken rakam! Altın 27 Aralık'ta tam tamına bu kadar TL olacak! Bakıp kapatın

 Altında herkesin bilmesi gereken rakam! Altın 27 Aralık'ta tam tamına bu kadar TL olacak! Bakıp kapatın

Altın rakamlarıyla ilgili yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Analistler tarafından altın fiyatlarıyla ilgili önemli bir rakam ortaya atıldı.Gram altındaki toparlanma devam ederken, vatandaşlar altın fiyatlarının önümüzdeki süreçte nasıl şekilleneceğini merak etmeye başladı. Analistlere göre altındaki bu düşüş geçici olacak ve ilerleyen dönemlerde altın yükselecek. 

ALTIN NE KADAR OLACAK?

Analistlere göre kasım ayından itibaren altında yeniden bir yükselme yaşanacak ve altın fiyatları uçuşaca geçecek. Yine analistlerin tezine göre gram altın fiyatları önümüzdeki aralık ayının sonlarına doğru 1100 TL bandında oturacak. 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön