And projesi 2015'te teslim edilecek!

And projesi 2015'te teslim edilecek!Anadolu Grubu 'nun yüzde 100 iştiraki olarak 2011'de faaliyete başlayan Anadolu Gayrimenkul'ün ilk projesi AND, istanbul Kozyatağfnda, E-5 Karayolu'nda, Kozyatağı metro durağına yürüme mesafesinde yükseliyor.Anadolu Gayrimenkul'ün inşa ettiği AND projesinin mimarı uluslararası bir mimarlık firması olan HPP International, ana yüklenicisi ise Tepe İnşaat AND'de teslim tarihi 2015 Anadolu Grubu'nun yüzde 100 iştiraki olarak 2011'de faaliyete başlayan Anadolu Gayrimenkul'ümük projesi AND, İstanbul Kozyatağında yer alıyor. Proje Kozyatağı metro durağına yürüme mesafesinde yükseliyor. 

AND, toplam 74 bin metrekare inşaat alanına ve yaklaşık 36 bin metrekare kiralanabilir alana sahip 26 katlı A+ bir ofis proje. 1300 metrekare kat alanı ve yüzde 86 net/brüt oranı ile kullanıcılara verimli kullanım alanı sağlıyor, inşaat çalışmaları devam eden projenin 2015 ikinci yarısında açılması planlanıyor. 


2015'İN İKİNCİ YARISI AÇILACAK 

Projede, bina kullanıcılarına yönelik restaurant, yeme-içme alanları, toplantı odaları olmak üzere sosyal alanlar yer alıyor. Şehrin en yüksek otopark oranı, 9 adet Destination Selection Sistemine sahip asansörleri ile AND, kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. 

Anadolu Gayrimenkul, AND'nin tüm bu özellikleriyle, inşaat aşamasındayken Dubai'de gerçekleşen Cityscape Global 2014 Fuan'nda 'En İyi Ticari Proje' ödülünü almıştı. 


Yeni Akit