Anda Park Sultanbeyli projesi başlıyor! Yeni proje!

Anda Park Sultanbeyli projesi başlıyor! Yeni proje! Anda Park Sultanbeyli projesi başlıyor! Yeni proje!

Firma: Trend GYO

Proje: Anda Park Sultanbeyli

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anda Park Sultanbeyli projesi için düğmeye bastı. Projede 140 daire ile 19 dükkan bulunuyor...Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP)  Anda Park Sultanbeyli  projesi inşaat işleri hakkında açıklama yaptı.

İstanbul Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi'nde Anda Park Sultanbeyli projesi başlıyor. Trend GYO projenin inşaat işlerinin onaylayacağı fiyatlar üzerinden gerçekleşecek inşaat yapım maliyeti + yüzde7 kar (KDV Hariç) ile yapılması için İYS Yapı Sanayi A.Ş ile sözleşme imzalanmasına karar verdi. 

3 blok olarak inşa edilecek olan Anda Park Sultanbeyli projesinde peyzaj alanları, sosyal alanlar, otopark, havuz gibi imkanlar bulunuyor. 

140 daire ile 19 dükkandan meydana gelen Anda Park Sultanbeyli projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler bulunuyor. 

Henüz ruhsat aşamasında olan projenini tüm belgeleri belediyeye teslim edildi. Belediyenin onaylanmasının ardından projede fiyat çalışmaları başlayacak. İnşaat çalışmalarının da ruhsattan sonra başlaması planlanıyor. Projenin teslimi ise inşaat başlamasından 30 ay sonra yapılacak. Projenin tahmini olarak Eylül'de satışa çıkması planlanıyor. 

Anda Park Sultanbeyli nerede?

Trend GYO'nun KAP açıklaması: 
Şirketimiz Yönetim Kurulu 28.05.2018 tarih ve 2018/22 no'lu toplantısında;  

Portföyümüzde yer alan Battalgazi Mahallesi 380 Ada 1 Parsel SULTANBEYLİ / İSTANBUL adresinde yapımı gerçekleştirilecek ANDAPARK SULTANBEYLİ PROJESİ' nin inşaat işlerinin, Şirketimizin onaylayacağı fiyatlar üzerinden gerçekleşecek inşaat yapım maliyeti + %7 kar (KDV Hariç) ile yapılması için İYS Yapı Sanayi A.Ş ile sözleşme imzalanmasına karar verilmiştir.

Anda Park Sultanbeyli görselleri

Web: http://www.trendgyo.com.tr/tr/proje/anda-park-sultanbeyli

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor