Anka Yapı Evim Kadıköy konut fiyatları!

Anka Yapı Evim Kadıköy konut fiyatları!

Firma: Anka Yapı

Proje: Evim Kadıköy


Anka Yapı Evim Kadıköy konut fiyatları 245 bin TL'den başlıyor. 1 oda 1 salondan 5,5 oda 1 salona kadar konut seçenekleri bulunan projede daire teslimlerinin 24 ay sonra yapılması hedefleniyor...


Anka Yapı  Evim Kadıköy  konut fiyatları ile ilgili bilgiler öncesinde projenin genel özelliklerinden bahsedelim. 


AE Mimarlık tarafından tasarlanan Evim Kadıköy, Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe'de  Anka Yapı  imzası ile yükseliyor. Projede toplam 2 bin 500 konuta yer veriliyor.


Evim Kadıköy Fikirtepe, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası gibi alanlara sahip.


3 etap halinde yükselen Evim Kadıköy Projesi, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5,5 oda 1 salon daire alternatifleri sunuyor.


Banka kredisi kullanılabilen Evim Kadıköy Konutları'nın büyüklükleri 46 metrekare ile 697 metrekare arasında değşiyor. Projede teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor.


Anka Yapı Evim Kadıköy konut fiyatları 


Anka Yapı Evim Kadıköy konut fiyatları 245 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje hakkında detaylı bilgiler için 444 38 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Anka Fikirtepe adres: Merpenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sk. No: 55 Kadıköy - İstanbul


444 38 11

Web adresi: www.evimkadikoy.com

Gizem Çelik/Emlakkulisi.comprojeye sor