Çukurova Balkon

Anka Yapı Fikirtepe projesi!

 Anka Yapı Fikirtepe projesi! Anka Yapı Fikirtepe projesi!

Firma: Anka Yapı

Proje: Evim Kadıköy

Anka Yapı Fikirtepe projesi adres ve satış ofisi telefon numarası bilgisi şöyle: Merpenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sk. No: 55 Kadıköy - İstanbul / 444 38 11


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


2 bin 500 adet daireden oluşan  Evim Kadıköy  projesi  Anka Yapı  tarafından İstanbul Fikirtepe'de konumlandırılıyor. Satışların devam etiği Anka Yapı Fikirtepe projesi toplamda 3 etaptan meydana geliyor.


Anka Yapı Evim Kadıköy ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılarak projeden daire satın alınabiliyor. Evim Kadıköy satış ofisi ile 444 38 11 no'lu telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.


Anka Yapı Evim Kadıköy Evlerinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5,5 oda 1 salon tipinde konut seçenekleri tasarlandı.


Yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna ve dinlenme alanları gibi donatıların bulunduğu Evim Kadıköy Evlerinde dairelerin alanları 46 metrekare ile 697 metrekare arasında değişiyor. 


Anka Yapı Fikirtepe projesi nerede?

Evim Kadıköy Fikirtepe projesi adres: Merpenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sk. No: 55 Kadıköy - İstanbul


Anka Yapı Fikirtepe projesi ulaşım krokisi:VİDEO: Bu haberle ilgili videoyu HAVADANEMLAKVİDEO.COM'da izlemek için tıklayın


Telefon: 444 38 11

Web adresi: www.evimkadikoy.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor