Anka Yapı Işıl Rezidans'ta 190 bin TL'ye!

Anka Yapı Işıl Rezidans'ta 190 bin TL'ye!Anka Yapı Işıl Rezidans, mimarlığını daha öncede yaptığı özgün fonksiyonel, kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan Semtaş Mimarlık tarafından yapılıyor


Son 5 yılda çayırova, şžekerpınar ve Silivri"de 6000 konut yaparak teslim eden Anka Yapı Pendik"teki butik projesinden sonra şimdide Yakacık projesine başladı.

Bölgenin ilk akıllı ev konseptini gerçekleştiren Anka Yapı, Işıl Rezidans'ın yüzde 40'ını satmış durumda.

Anka Yapı Işıl Rezidans, mimarlığını daha öncede yaptığı özgün fonksiyonel, kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan Semtaş Mimarlık tarafından yapılıyor. Özellikle projede yeşil alanların bol olması sosyal yaşam alanlarının şehir içinde rahatlatıcı, dinlendirici ve her türlü ihtiyaçların karşılana bileceği mini şehir konseptinde olması içinde hipermarket dükkanlardan oluşan mini çarşısıyla Yakacık"ta yaşanılan bir alan sunması satış koşullarının uygun olması alım talebinin yoğunluğuyla  görülüyor. Rezidans ayrıcalığıyla panjur, inverter, klima akıllı ev konseptinde gerekli tüm donanımlar bulunuyor.  

Anka Yapı Işıl Rezidans sosyal donatı alanlarında  fitness, havuz, sauna, kapalı otopark, çocuk oyun parkı, koşu yolları standart olarak bulunuyor. Toplamda 18 bin 500 metrekare alan içinde Anka Yapı'nın kendi arsasında yükselen Anka Yapı Işıl Residence"ta üretilicek konut sayısı 100.  

Işıl Residence'ın 12 Aralık 2012'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Eğitim, sağlık ve yaşam merkezleri yürüyüş mesafesi kadar yakın olan proje metro ve E-5 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 8 kilometre, Atatürk Havaalanı'na 30 kilometre, Kartal sahil yoluna 6 kilometre, Real'e 2 kilometre, Neo Marine 4 kilometre, Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 2 kilometre, Doğa koleji ana kreş okulu, Balkanlar Koleji, Fen Bilimleri Koleji'ne ise 1 kilometre mesafede yer alıyor.

Işıl Residence'ta 115 metrekare 2+1, 155 metrekare 3+1 konutlar ve 120 metrekare ile 240 metrekare arasında değilen dubleksler yer alıyor. Projede 1+1 evlerin fiyatları 190 bin TL'den, 3+1 evlerin fiyatları ise 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Anka Yapı Işıl Rezidans"ta ödeme koşulları yüzde 20 peşin geri kalanı teslimde 120 ay banka kredisi ile sağlanıyor. 96 konuttan meydana gelen Işıl Residence'ın yüzde 80'ini yeşil alan oluşturuyor.

 

http://www.ankagyo.com

444 38 99  

 

Zeynep Karabağ/Emlakkulisi.com