Ankara Doğa City satılık daire!

Ankara Doğa City satılık daire!


Firma: Natura Gayrimenkul

Proje: Doğa City


İnşaat çalışmalarının 15 Eylül tarihinde başlaması planlanan proje Ankara İl'inde yükseliyor. Ankara Doğa City satılık daire tipleri 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Sosyal kullanım alanları arasında projede otel, alışveriş caddesi, yürüyüş parkuru, gölet kenarı yürüme yolları, kamelya bahçesi, sauna, buhar odası, havuz, kolej ve fitness salonundan meydana geliyor. 


Natura Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilecek proje toplam bin 500 daire, bağımsız şekilde konumlanmış 25 lüks villa ve rezidanslardan meydana geliyor.


Deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen proje ödeme planı kapsamında her iki ayda 10 bin TL artarak değişecek fiyatlar aylara göre de değişiklik gösteriyor. 


Konum bilgisine göre proje  Ankara  Akyurt'ta Esenboğa Havalimanı’na 5 kilometre, şehir merkezine sadece 20 kilometre uzaklıkta  Ankara  Uluslararası Fuar Alanı ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin ortasında bulunuyor.


Daire büyüklüklerinin 134 metrekareden başlangıç gösterdiği projede inşaat çalışmaları 15 Eylül tarihinde başlaması planlanıyor. Projede kapalı lansman için telefonla bilgi alınması gerekiliyor.


Açık lansman yöntemiyle Eylül 2015'te satışa sunulacak olan projede daire seçenekleri 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje Ankara İl'inde yükseliyor.


Ankara  Doğa City  satılık daire fiyatları kapsamında daireler minimum 279 bin TL'den başlıyor ve maksimum fiyat 389 bin TL'ye kadar çıkıyor. 


Telefon: 0212 243 18 00

http://dogacity.com.tr/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor