Ankara Kent İncek'te ön talep süreci devam ediyor!

Ankara Kent İncek'te ön talep süreci devam ediyor! Ankara Kent İncek'te ön talep süreci devam ediyor!

YAKLAŞIK 50 yıldan bu yana özellikle Başkent Ankara'da önemli projelere imza atan BESA Grup'un İncek'teki ikinci projesi Kent İncek'te üye kayıtları devam ediyor.
YAKLAŞIK 50 yıldan bu yana özellikle Başkent Ankara'da önemli projelere imza atan BESA Grup'un İncek'teki ikinci projesi Kent İncek'te üye kayıtları devam ediyor. 


Toplam 604 konut ve ticari alanlarıyla Kent İncek projesinde erkenden yerini almak isteyen Ankaralılar ise ön talep sürecine büyük ilgi gösterdi. 


BESA Grup'un bu yıl İncek'te çalışmalarına başlayacağı 2 projeden ilki olaıı Kent İncek'iıı 54 dönüm arazi üzerine kurulduğunu anımsatan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Ankara'da lüks ve konforlu konutu kooperatif sistemiyle hayata geçireceklerini belirtti. 


Bezci, 7 bloktan oluşacak Kent İncek projesinde farklı konut tiplerinin de yer alacağını kaydederek, "Projede 1+1, 3+1 ve 4+1'in yanında 2 farklı tipte 2+1'e de yer veriyoruz. Mogan Gölü manzarasıyla da dikkati çeken projemizde konut sahipleri, özel peyzaj alanları ile doğayla iç içe bir yaşamın keyfini sürerken, sosyal donatı alanlarıyla da günün stresini atabilecek" dedi. 


İKİ PROJEDE 792 KONUT 


Efe Bezci, Kent İncek projesinin yanı sıra İncek'te 188 konutluk ATO Kooperatifi projesine de devam ettiklerini belirterekrek, "51 bin metrekarelik bir alanda inşa ettiğimiz ATO Kooperatifi projemizde 3 blokta 40 adet 2+1 ve 148 adet 4+1 konut yer alacak. Projelerimizin ikisinde de kalite politikamızdan ödün vermeden, konforlu, lüks ve teknolojik konutları alıcıyla buluşturacağız" dedi. 


Web : http://kentincek.com/