Çukurova Balkon

Ankara Kozz Bağlıca' da daireler 500 bin TL' den başlıyor! Yeni proje!

Ankara Kozz Bağlıca' da daireler 500 bin TL' den başlıyor! Yeni proje! Ankara Kozz Bağlıca' da daireler 500 bin TL' den başlıyor! Yeni proje!

Firma: Kozlar İnşaat

Proje: Kozz Bağlıca

Kozlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Ankara Kozz Bağlıca projesinde toplam 120 adet daire bulunuyor. Projedeki daireler 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Ankara Kozz Bağlıca' da daireler 500 bin TL' den başlıyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Ankara  Kozz Bağlıca  projesi toplam 16 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 120 adet daireden oluşan projedeki dairelerin büyüklüğü 185 metrekare alan olarak dizayn edildi.


Ankara Kozz Bağlıca projesi 2 blok şeklinde yükseliyor. 15 kattan oluşan bloklarda her katta 4 adet daire bulunuyor.  Ankara  İl'i Etimesgut İlçe' sinde yükselen projede daireler 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Ankara Kozz Bağlıca projesinde açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, kapalı yüzme havuzu, peyzaj alanları gibi sosyal seçenekler bulunuyor.


Ankara Kozz Bağlıca' da dairelerin fiyatları 500 bin TL' den başlıyor ve 640 bin TL' ye kadar yükseliyor. Projedeki daireler Eylül 2016' da teslim edilecek.


Ankara Kozz Bağlıca iletişim

Adres: Bağlıca Bulvarı İş Turkuaz Caddesi No : 4 Bağlıca Mahallesi ANKARA

Tel: 0312 219 19 62

Web: http://www.kozzbaglica.com/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor