Ankara Nevbahar Botanik'te 137 bin TL'ye!

Ankara Nevbahar Botanik'te 137 bin TL'ye!

Ankara'nın en yeşil projesi Nevbahar Botanik'te daireler 137 bin TL'den başlıyor. İnşaat sektörünün başarılı kuruluşu YDA Grup, sektörün örnek projelerine imza atmaya devam ediyor Başkentte yeşil bir proje

Firma Ankara'da 2009 yılında teslim ettiği Nevbahar Konutları projesinin ardından inşasına başladığı Nevbahar Botanik projesiyle Başkent'in en popüler projelerine imza atmış oldu. "Bi ton farkımız var..." konseptiyle projeyi duyuran YDA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, şöyle konuştu:

DEV BOTANİK BAHÇE

"Ankara'nın sembol projelerinden birine imza atmanın, Ankara'ya yeşillikler içinde büyük bir yaşam merkezi daha armağan etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Nevbahar Konutları projesine gösterilen ilgi, bize Nevbahar Botanik projesi için itici bir güç oluşturdu. Nevbahar Botanik'te, 583 konut için 56 dönümlük bir de botanik park alanını komşu yapıyoruz."

2+1, 3+1, 4+1 tip dairelerin yer aldığı Nevbahar Botanik'de fiyatlar 137.800 TL ile 368.000 TL aralığında değişiyor. Sıkışık düzen binaların aksine geniş aralıklarla, büyük meydanlarla tasarlanan Nevbahar Botanik projesinde 56 bin metrekare yeşil alana ayrıldı. Proje, sakinlerine dev botanik bahçesiyle huzurlu bir yaşam sunuyor.
Habertürk/Necmi ÇİÇEKÇİ

312 386 18 18

www.nevbaharbotanik.com