Ankara Park Mozaik'te Cumhuriyet Bayramı kutlandı!

Ankara Park Mozaik'te Cumhuriyet Bayramı kutlandı!Park MOZAİK’te Cumhuriyet Bayramı için yapılan kutlama, şenliğe dönüştü. Park MOZAİK Satış Ofisi’nde gerçekleştirilen kutlamada Cumhuriyet coşkusu, bando ekibinin çaldığı marşlar eşliğinde çocukların neşeli kahkahaları ile buluştu.


Park MOZAİK’te 25 Ekim Pazar günü saat 13.00 ile 17.00 arasında düzenlenen kutlamaya Ümitköy, Çayyolu, Bilkent ve Yaşamkent’te oturan yaklaşık 200 aile katıldı. Bando ekibinin karşıladığı misafirler, ikramlar ve müzik eşliğinde keyifli bir hafta sonu geçirdiler. Cumhuriyet Bayramı kutlamasında en çok eğlenenler ise her zamanki gibi çocuklar oldu. Aileleri ile birlikte renkli bir gün geçiren minikler, kendilerine yönelik yüz boyamadan baloncuya kadar birçok aktiviteye katılıp, oyunlar oynayarak, neşeli kahkahalar attılar.  


Başkentlilere yeni ve farklı bir yaşam kültürü vaat eden Park MOZAİK, hayata dair tüm renkleri barındıran benzersiz tasarımı ve eşsiz özellikleri ile Ankara’nın gözde semtlerinden Yaşamkent’te yükseliyor. Toplam 75 bin metrekarelik proje arazisi üzerinde üç kule ve on yatay bloktan oluşan Park MOZAİK’te, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerin oluşturduğu toplam 885 konut yer alıyor.  Eşsiz peyzajı, yeraltına alınan trafiği ve özgün sosyal tesisi gibi birçok özelliği ile öne çıkan Park MOZAİK, meydanları ve sokakları ile de, doğayı, çağdaş yaşamla buluşturuyor. 0312 217 56 56