Ankara'nın gözdesi ONS İncek Residence'ta 60 ay sıfır faizle vadelendirme!

Ankara'nın gözdesi ONS İncek Residence'ta 60 ay sıfır faizle vadelendirme! Ankara'nın gözdesi ONS İncek Residence'ta 60 ay sıfır faizle vadelendirme!

Firma: Ons İnşaat

Proje: Ons İncek Residence

Ankara'nın İncek bölgesinde inşa edilen ONS İncek Residence projesinde firma bünyesinde kampanya dahilinde 60 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapılıyor. Projede başlangıç fiyatı 308 bin TL olarak belirlendi...İçerisinde; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks ve 3 oda 1 salon dubleks daire tiplerinin bulunduğu ONS İncek Residence, 992 adet daireden meydana geliyor. 


ONS İncek Residence kampanya fiyatları!

1 oda 1 salon daireler 308 bin TL'den,

2 oda 1 salon daireler 410 bin TL'den başlıyor.


Ankara İncek bölgesinde inşa edilen ONS İncek Rezidans'ta; 41, 43 ve 45 katlı 3 blok yer alıyor. Satışların devam ettiği proje,  Ons İnşaat  imzasıyla hayata geçiriliyor. 


ONS İncek Rezidans  Ankara  projesinde kampanya dahilinde 60 aya kadar sıfır faizle vadelendirme yapılıyor. 15 Kasım'a kadar geçerli olan kampanyada  yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 ve yüzde 50 peşinatlarla ara ödemeli ya da ara ödemesiz taksitlendirme imkanı sunuluyor. 


Dairelerin 2016 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanan  Ons İncek Residence  Ankara'da; yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanı, otopark, güvenlik gibi sosyal imkanlar sunuluyor. 


ONS İncek Residence satış ofisi

Telefon: 444 66 74

Web Adresi: onsincek.com/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor