15 / 08 / 2022

Ant Yapı’nın sponsor olduğu Fenerbahçe Gelişim Takımı, kupa kazandı!

Ant Yapı’nın sponsor olduğu Fenerbahçe Gelişim Takımı, kupa kazandı!

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli proje hayata geçiren Ant Yapı’nın desteklediği Fenerbahçe Gelişim Takımı, Kadınlar Federasyon Kupası'nda şampiyonluk kazandı.Uluslararası alanda en çok iş yapan 86 müteahhitten biri olan Ant Yapı’nın, bu sezon sponsor olduğu Fenerbahçe Gelişim Takımı, 2019-2020 Kadınlar Federasyon Kupası’nda şampiyonluk kupasını kazandı. Çubuklu formalarında ve şortlarında Ant Yapı logosunu taşıyan ekip, bu başarıyla beraber bir ilke de imza attı. 19 yaş ortalaması ile yarıştığı Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin en genç ekibi olan Fenerbahçe Gelişim Takımı, "Gelişim Takımı’’ statüsü ile kupa şampiyonluğuna ulaşan ilk takım oldu.

 

Ant Yapı’nın sponsor olduğu Fenerbahçe Gelişim Takımı, kupa kazandı!

 

Bugüne kadar çok sayıda spor etkinliğine destek veren Ant Yapı’nın, tüm takımla gurur duyduğunu dile getiren Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay; “Basketbol alanında ilk kez Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde oynayan Gelişim Takımı’na sponsor olduk. Sezon başından bu yana genç, dinamik ve hedeflerine odaklanmış bu ekibin, bizim desteğimizle önemli başarılar elde edeceğine olan inancımız tamdı. Ant Yapı ailesi olarak şampiyonluk yarışında emeği geçen tüm takım üyelerini ayrı ayrı tebrik ediyor, büyük gurur yaşıyoruz” diye konuştu.

Ant Yapı’nın bugüne kadar yelken yarışları ve güreş başta olmak üzere spor ve sanat alanında çok sayıda sponsorluğa imza attığını da belirten Mehmet Okay “Türkiye’ye değer, zenginlik ve başarı katacağına inandığımız proje ve oluşumları desteklemeye devam edeceğiz. Çünkü hiçbir başarı desteklenmeden taçlanmaz” diye konuştu.