18 / 08 / 2022

Antalya Karaalioğlu Parkı ve çevresi kent tasarım projesi başlıyor!

Antalya Karaalioğlu Parkı ve çevresi kent tasarım projesi başlıyor!

Mecliste “Karaalioğlu Parkı ve Çevresi Kent Tasarım Projesi” kapmasında Atatürk Stadyumu alanının 49 yıllığına tahsis edilmesiyle ilgili yapılan protokol hakkında meclis üyeleri bilgilendirilecek.Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısını Cuma günü yapacak. Mecliste 5 bilgilendirme 98 rapor ve 77 ayrı teklif görüşülerek oylanacak.


Mecliste “Karaalioğlu Parkı ve Çevresi Kent Tasarım Projesi” kapmasında Atatürk Stadyumu alanının 49 yıllığına tahsis edilmesiyle ilgili yapılan protokol hakkında meclis üyeleri bilgilendirilecek.

 

Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısı Cuma günü saat 14.30’da ASAT Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılacak. Mecliste, Mülkiyeti Spor Genel Müdürlüğüne ait, üzerinde Atatürk Stadyumunun bulunduğu  Muratpaşa Gençlik Mahallesi’ndeki taşınmazların “Karaalioğlu Parkı ve Çevresi Kent Tasarım Projesi” kapsamında Büyükşehir’e 49 yıl süreyle tahsis edilmesiyle ilgili Spor Genel Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol hakkında meclis üyeleri bilgilendilecek.

 

Mecliste, ayrıca ülkemizin bir dizi toplantı ile ev sahipliği yapacağı G-20 Dönem Başkanlığı çerçevesinde 15-16 Kasım 2015 tarihlerinde Belek’te G-20 Liderler Zirvesi ve bir takım kültürel etkinlikler düzenlenmesi planlanan ve  Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya İl Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan Kent Güvenlik Yönetim Sistemi İşbirliği Protokolü hakkında Meclis üyeleri bilgilendirilecek.

 

Meclis toplantısında Büyükşehir Belediyesi ile Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. arasında bilgi ve iletişim teknolojileri konularında işbirliği yapılmasına dair imzalanan protokol hakkında da bilgilendirme yapılacak. Büyükşehir Belediyesi ile Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında, Sağlık hizmetlerinde kullanılmak amacıyla Kaş’ın Sütleğen Mahallesi Sağlık Evi ve Lojmanı, Gündoğmuş’un Köprülü Mahallesi Sağlık Evi ve Lojmanı ile İbradı’nın Ormana Mahallesi Sağlık Evinin 5 yıllığına kiralanmasına ilişkin imzalan 3 adet protokolle ilgili olarak da meclis üyeleri bilgilendirilecek.


Antalya İleri