Antwell kapılarını açıyor!

Antwell kapılarını açıyor! Antwell kapılarını açıyor!

Ant Yapı’nın, Çamlıca eteklerinde inşa ettiği iyi yaşam evleri Antwell’in örnek daireleri tamamlandı.Ant Yapı’nın yeni projesi Antwell “İyi Yaşam Evleri”, dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan konseptin Türkiye’deki ilk örneği. 2017'de yapımına başlanan proje; 158 daire ve 13 ticari birimden meydana geliyor. Sağlıktan sosyal alanlara tüm hizmetleri aynı çatı altında buluşturan Antwell; Çamlıca’daki merkezi konumu ve sunduğu imkanlarla konut almayı veya kiralamayı düşünenler için yaşamı kolaylaştıran bir seçenek…

 

 

Kasım İtibarıyla Taşınmaya Hazır


Antwell’in yaklaşık 150 milyon lira yatırımla üzerine inşa edildiğini ve Kasım ayı itibarıyla dairelerin taşınmaya hazır olduğunu dile getiren Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, 16 Ekim’de düzenlenen basın toplantısında projeyle ilgili şöyle konuştu: “Antwell’i; zengin sosyal donatılar ve sosyal imkanların yanı sıra Acıbadem Sağlık Grubu’nun hizmetleriyle, sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek şekilde tasarladık. Projemiz yaklaşık 20.000 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Toplam 13 kattan oluşuyor ve tamamında 158 daire bulunuyor. Akıllı binamızda, engelli yaşamına uygun şekilde tasarlanan stüdyo; 1+1 ve 2+1 olmak üzere üç farklı daire seçeneği yer alıyor. Dairelerimiz ayrıca şık, modern ve kullanışlı mobilyalara sahip. Dileyen konut sahipleri kendi eşyalarını da getirebiliyor.”

 

“Antwell; Aktif Bir Yaşam Projesi”


İyi Yaşam Evleri ile konut sahiplerinin daha kolay ve rahat bir yaşam hayalini gerçeğe dönüştürmeyi hedeflediklerini belirten Antwell Genel Müdürü Esen Türkmen ise, Türkiye’de 65 ve üzeri yaştaki nüfusun hızla arttığına dikkat çekerek, projenin özellikle bu yaş grubunun yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlandığına vurgu yaptı. “Aktif, hayatın içinde olmayı, hobi ve ilgi alanlarına daha çok vakit ayırmayı, üretken olmayı, eğitimlerine devam etmeyi, hayatlarının bu döneminde yaşamın tadını çıkarmayı isteyen herkesin yaşamına kolaylık katacak bir proje. Dolayısıyla Antwell sadece yeni bir ev değil, herkesin içerisinde olmak isteyeceği, ‘iyi yaşanacak yeni bir ev’” dedi.

Antwell projesinde yer alan stüdyo dairelerin aylık kira bedeli 3 bin 550 TL'den başlıyor. Proje için belirlenen minimum aidat tutarı ise 1.300 TL. 

7/24 Sağlık Hizmetlerine Erişim İmkanı 


Yüksek hizmet kalitesine sahip ve teknolojik alt yapısı güçlü Ant Yapı Antwell İyi Yaşam Evleri’nde; Antwell sakinlerinin sağlık ihtiyaçları için, Türkiye’nin alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu hizmet verecek. Basın toplantısında hazır bulunan Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Rasim Topuz, Antwell sakinlerine sunacakları hizmetlerle ilgili şöyle konuştu: “Sektöründe büyük bir yeniliğe imza atan Antwell projesinde, sağlık alanında mobil çözümler sunan Acıbadem Mobil Sağlık şirketimizle yer alıyoruz. Antwell’de kişiye özel 7X24 sağlık hizmeti sunacak olan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlayacak. Aynı şekilde, Antwell sakinlerinin ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından karşılanacak. İnşaat sektörünün önemli oyuncularından biri olan Ant Yapı’yla, sektöre örnek teşkil edecek Antwell projesinde yaptığımız işbirliğinden mutluluk duyuyoruz.”

Sosyal Bir Yaşam Alanı


Projelerinde, tüm beklentilere yanıt veren bir yaşam alanı yaratma hedefiyle yola çıkan Ant Yapı, Antwell projesiyle sadece zengin sosyal olanaklar değil, hayatı kolaylaştıran hizmetler de sunuyor. Antwell sakinlerinin diledikleri zaman yararlanabilecekleri ortak sanat, mutfak, dans atölyeleri, sinema odası, kütüphane, hobi bahçesi, oyun salonu gibi sosyal alanlar ve eğitmen desteği eşliğinde her yaştan kişi için özel tasarlanmış spor tesisleri, spa, sauna, masaj, estetik ve bakım odaları mevcut. Diyetisyen tarafından hazırlanan özel menüler sunan bir restoranın bulunduğu Antwell’de, benzer ilgi alanlarını paylaşanlar için gezi organizasyonları ve etkinlik planlamalarıyla beraber, rezervasyon destek hizmeti de sunuluyor.

Mehmet Okay: Herkes bildiği işi yapsın!

http://www.antwell.com.tr/