28 / 05 / 2022

papatya park residence - Toplam 100 sonuç.

Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Papatya Park Residence 2. Etap'ta konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede 557 daire ve 18 ticari birim bulunuyor. Peki Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları!

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları 1. etapta 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen proje 3 etaptan meydana geliyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim için satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Ticaret alanı 14 bin 672 metrekareden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Papatya Park Residence'ta 2. etab Mart 2017'de satışa çıkacak!

Beylikdüzü - Beykent'te Papatya Residence ve Papatya Vadi Konakları projelerini hayata geçiren Düzlem Yapı, 557 daire ve 18 dükkandan oluşan üçüncü papatyasını aynı ilçeye kondurmaya hazırlanıyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap 557 adet daire ve 18 adet dükkandan oluşuyor. Proje 42 milyon lira yatırımla yükseliyor. Peki Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim!

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim için 444 34 94 telefon numarasından satış ofisiyle irtibat kurabilirsiniz. Düzlem Yapı imzası taşıyan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi!

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirtiliyor. Toplamda 557 konut ve 18 dükkanın yer aldığı proje 42 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek.

Papatya Park Residence 2. Etap iletişim!

Toplam 21 bin 344 metrekare alana inşa edilecek olan proje 5 blok halinde yükselecek. Düzlem Yapı Esenyurt Evleri iletişim bilgisine göre telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

İnşaat alanı 59 bin 907 metrekare olarak belirtilen Papatya Park Residence 2. Etap 42 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek. Peki Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Konut ve ticari birimlerden oluşan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek.

Papatya Park Residence 2. etap detayları belli oldu!

Düzlem Yapı'nın Esenyurt'ta yapımına başladığı Papatya Park Residence projesinin 2. etabında detaylar belli oldu. Papatya Park Residence 2.etapta 557 daire ve 18 dükkan olacak...

Papatya Park Residence projesi iletişim!

Papatya Park Residence projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Peki Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

Papatya Park Residence Evleri!

Papatya Park Residence Evleri 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ne zaman teslim edilecek?

Papatya Park Rezidence projesi 1140 konuttan meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 gibi daire tipleri bulunuyor. Peki Papatya Park Residence ne zaman teslim edilecek?

Papatya Park Residence projesi nerede?

45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Papatya Park Residence projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Peki Papatya Park Residence projesi nerede?

Papatya Park Residence Beylikdüzü'nde 2+1'ler satışta! 40 ay 0 faizle!

Daire fiyatlarının 177 bin TL'den başladığı Papatya Park Residence Beylikdüzü projesinde 40 aya kadar faizsiz vadelendirme yapılıyor. Projede 2 oda 1 salon daireler de satışa çıktı.

Papatya Park Residence satılık daire!

Papatya Park Residence satılık daire fiyatları 177 bin 500 TL' den başlıyor. Düzlem Yapı imzası taşıyan Papatya Park Residence projesinde toplam 1140 adet konut bulunuyor.

Papatya Park Residence Beylikdüzü iletişim!

Papatya Park Residence Beylikdüzü iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Beylikdüzü’nde 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Papatya Park Residence Beylikdüzü fiyat listesi!

Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçiriliyor. Proje 3 etaptan oluşuyor. Papatya Park Residence Beylikdüzü fiyat listesi haberimizde yer alıyor.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence satış ofisi!

Düzlem Yapı Papatya Park Residence satış ofisi bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Düzlem Yapı Papatya Park Residence projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa ediliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları!

Papatya Park Residence ev fiyatları ,dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Papatya Park Residence projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 177 bin 500 TL’den başlıyor.

Beylikdüzü Papatya Park Residence ulaşım!

Beylikdüzü Papatya Park Residence ulaşım bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa edildiğini söyleyebiliriz. Beylikdüzü Papatya Park Residence projesi 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Papatya Park Residence Beylikdüzü nerede?

Düzlem Yapı tarafından hayata geçirilen Papatya Park Residence projesi 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Park Residence Beylikdüzü nerede sorusunun yanıtı ise haberimizde yer alıyor.

Papatya Park Residence Beylikdüzü ev fiyatları!

Papatya Park Residence Beylikdüzü ev fiyatları ,dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Papatya Park Residence Beylikdüzü projesi 1140 konuttan meydana geliyor. Proje Düzlem Yapı imzası taşıyor.

Papatya Park Residence satılık!

Toplam 45 bin metrekare arsa alanında hayata geçirilen proje 3 etaptan meydana geliyor. Papatya Park Residence satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim!

Toplam 1140 adet daireden meydana gelen projede daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Düzlem Yapı Papatya Park Residence iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi.

Beylikdüzü Papatya Park Residence teslim tarihi!

Toplam 45 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Beylikdüzü Papatya Park Residence teslim tarihi 1+1'lerde Aralık 2016'da, 2+1'lerde Haziran 2017'de gerçekleşecek.

Papatya Park Residence daire fiyatları!

Düzlem – Döğme ortaklık grubu tarafından hayata geçirilecek olan proje 45 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Papatya Park Residence daire fiyatları kapsamında projede 1+1'ler 177 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor.

Papatya Park Residence Beylikdüzü'nde faizsiz seçeneklerle! 177 bin TL'ye!

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelen Papatya Park Residence Beylikdüzü projesinde daire fiyatları 177 bin 64 TL'den başlıyor.