Arifhan Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Arifhan Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Limited Şirketi kuruldu! Arifhan Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Arifhan Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Erkan Yağışan tarafından 150 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Kasım 2013 tarihinde Sultanbeyli'de kurulduArifhan Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Erkan Yağışan tarafından 150 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Kasım'da kuruldu. 


Arifhan Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethaneinşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Arifhan Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Sultanbeyli, Ahmet Yesevi Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Sarpkaya Sokak, Yağışan İşmerkezi No:6/5.