Armutlu Doğa Evleri projesi yükseliyor!

Armutlu Doğa Evleri projesi yükseliyor!Erdem İnşaat Yalova Armutlu yaptığı Şimşek evleri projesinin ardından 2. Projesi olan Armutlu Doğa Evleri projesinin temelini attı.


Çekmeköy’de bulunan İnşaat sektöründe 23 yılık deneyime sahip olan ve yaptığı projeler ile adından söz ettiren Erdem İnşaat Yalova Armutlu yaptığı Şimşek evleri projesinin ardından 2. Projesi olan Armutlu Doğa Evleri projesinin temelini geçtiğimiz günler atmıştı. Asansörlü ve deniz manzaralı toplam 23 Dairelik proje, Fitness Salonu, Toplantı Salonu, Mescit, Botanik bahçe, Şelale vb. yaşam alanları ile Yalova Armutlunun en gözde projesi olmayı hedefliyor.


Erdem İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Erdem “ Yalova Armutluda başlatmış olduğumuz Şimşek evleri projemizi tamamlayarak teslim ettik, şimdi sırada Doğa Evleri projemiz var.  En büyük referansımız yaptığımız projelerimiz diyerek tatil cenneti Armutlu’da benim de evim olsun diyen tüm vatandaşlarımızı projemizi incelemek üzere ofisimize bekliyoruz" açıklamasını yaptı. 


Armutlu’da yaşanılabilir yaşam alanları inşa ediyoruz


Yalova Armutlu termal suyu, temiz denizi ve muhteşem doğa harikası ormanları ile her kesimin beğenisini kazanmış olup İstanbul’a yakın olması tatil yapanların ilk tercihleri arasında yerini almıştır. Bizde Erdem İnşaat olarak Yalova Armutlu’da Şimşek Evleri Projemizi tamamladık. Modern hayatın getirdiği tüm kaliteyi Şimşek Evleri Projemizde uyguladık. Dairelerin içerisinde spot lambalar, germe tavanlar, görüntülü diafonlar, fitness, botanik bahçe, şelale gibi bir çok yaşam alnını projemize dahil ettik. Tüm dairelerimizin satışlarını yaparak iskânımızı da alarak projemizi sonlandırdık. Şimdi sıra Erdem İnşaat Armutlu Doğa Evleri projemizde. İnşallah 5-6 ay gibi zamanda bitireceğiz” dedi. 


erdeminsaatarmutlu.com


Çekmeköy Haber