Artaş İnşaat yeni dönüşüm alanlarını belirledi!

Artaş İnşaat yeni dönüşüm alanlarını belirledi! Artaş İnşaat yeni dönüşüm alanlarını belirledi!

Tema İstanbul ile Vadi İstanbul gibi dev projelerin yapımına devam eden Artaş Grubu, gelecek dönemde yeni projelerini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, kısa süre içerisinde İstanbul'da 3 yeni projenin yapımına başlayacaklarını açıklamıştı. Yeni projeler için ruhsat alma aşamasında olduklarını belirten Çetinsaya'nın verdiği bilgilere göre grubun yeni dönüşüm alanları Kemerburgaz Göktürk'teki Arıcılar, Çobançeşme ve Cendere Vadisi olarak belirlendi. 


'AVRUPA' KALİTESİYLE 

İşletmecilik ve yönetim alanlarında da başarılı bir performansa sahip olan grup inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi sürdürmekte."Avrupa Konutları" ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka altında 2006 yılından günümüze kadar toplam 11 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kalite üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan marka ; Yeşili ve maviyi gözeten peyzaj alanları, sosyal donatıları, spor alanları ve 7/24 güvenlikli site içi yaşam ortamıyla, her şeyden önce yüksek yaşam kalitesini hayata geçirmeyi amaçlayan 11.000 konutta nitelikli bir yaşam sunuyor. 


HEDEFE ADIM ADIM 

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye'nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor. Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir. 


SEKTÖREL ÖNCÜLÜK 

"Avrupa Konutları" ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 12 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Konutları çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirerek, istanbul'da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Yeni Akit