Artsave Yapı Mimarlık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Artsave Yapı Mimarlık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Artsave Yapı Mimarlık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Artsave Yapı Mimarlık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 15 bin TL sermaye bedeli ile Samet Erduan ve İlhan İnan ortaklığında kuruldu. Artsave Yapı Mimarlık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 15 bin TL sermaye bedeli ile Samet Erduan ve İlhan İnan ortaklığında kuruldu. 

Artsave Yapı Mimarlık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
a-Her türlü reklam ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılmak üzere stand ve ekipmanlarının tasarımı ve üretilmesi, ürettirmek ve uygulanmasını gerçekleştirmek. b-Her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak. Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizim yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak. Tadilat röleve restorasyon ve onarım yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Artsave Yapı Mimarlık Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Suadiye Mahallesi Korupark Çıkmazı Sk.Manolya Apt.No:4/3 Kadıköy