Çukurova Balkon

Artvin'deki kentsel dönüşümde Denizbank fırsatları!

Artvin'deki kentsel dönüşümde Denizbank fırsatları! Artvin'deki kentsel dönüşümde Denizbank fırsatları!

"Kentsel ve Köysel Dönüşüm'deki Yeni Fırsatlar Var" Deniz Bank Artvin Şube Müduru Akan Sancar bankanın kentsel ve köysel dönüşüm alanlarında sunduğu sektörde farklılık yaratan hizmetlerini gazetemize anlattı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Müfterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi hizmetleri ile sektöründe farklılaşmayı hedefleyen DenizBank, ticari sorumluluklarının yanı sıra taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde kentsel vc köysel dönüşümde de çalışmalar gerçekleştiriyor. 


Bu kapsamda gazetemizin sorularını yanıtlayan Artvin Şube Muduru Akan Sancar, gerek deprem felaketinin ardından 6306 sayılı kanuna eklenmesi gündemde olan maddelerin getirdiği haklar gerekse de köysel donuşum kapsamında sağlanan hizmetler konusunda bilgi paylaşımında bulundu. 

Şube Mudurü Akan Sancar, söz konusu maddenin yasalaşması ile hak sahiplerinin kendi imkânları ile yıktırdıkları orta ve ağıriı hasarlı binaların da kentsel dönüşüm kapsamında kabul edileceğini vebu durumdaki vatandaşlara sağlayacağı avantajları bulunduğunu belirtti.


"Yeni evlerin teslimine kadar müşterimizin yanındayız' Artvin Şube Müdürü Akan Sancar, kentsel vc köysel dönüşüm projelerinde DemzBank'ı tercih edecek tüketicilere birçok avantaj sunduklannın altını çizerek şöyle devam etti: DenizBank olarak kentsel dönüşüm projesinin her aşamasında müşterilerimizin yanındayız. Kentsel dönüşümde DenizBank'ı tercih eden müşterilerimiz uygun koşullarda kredi sahibi olabilecekleri gibi devlet desteklerinden de faydalanabilecekler. 

Bankamız köysel dönüşüm kapsamında da tanm gelirine sahip çiftçilerimize yılda 1 ödemeli köysel dönüşüm kredi kullanım imkânı sunuyor. 

Masat döneminden diğer hasat dönemine ödemeli köysel dönüşüm finansmanı ile üreticimizi Deniz'in ayrıcalıklı dünyası ile buluşturuyoruz. 

DenizBank olarak Köysel Dönüşüm projesinin ilk yıkım anından yeni evlerin teslimine kadar müşterilerimizin yanında yer alryoruz. 


Türkiye'nin dort bir yanında başarıyla hayata geçirdiğimiz kentsel ve köysel donuşum projelerinde olduğu gibi ilçemizde deBankamızın ayrıcalıklı dünyasını sunmaya, devam edeceğiz. 

Kentsel dönüşüm ıçm Denız8ank avantajlarını da açıkladı. 

Sancar'ın açıklamasına göre DenızBank'ın avantajları "*24 aya kadar anapara ödemesiz, sadece faiz ödemeli dönem. Devlet katkısı ile 12 aya *Û faiz, 120 aya kadar %0.72 faiz oranı, Tum DenizBank Şubelerinde, 444 36 34 DenızMortgage iletişim merkezinde vc ınternet sitesi üzerinden Ücretsiz kentsel donuşum danışmanlık hizmeti, Riskli yapı tespit raporu bedeline Deniz katkısı, ayrıca Deniz'in anlaşmalı firmalarından indirimli riskli yapı tespit raporu imkanı,Projenın başından sonuna kadar inşaat tamamlanma garantisi Köysel dönüşüm için DenizBank avantajları Yılda bir ödeme opsiyonu (Hasat zamanlannda odeme)Devlet katkısı ile 12 aya %0 faiz, 120 aya kadar %0.77 faiz oranı. Riskli yapı tespit raporu bedeline Deniz katkısı, ayrıca Deniz'in anlaşmalı firmalarından indirimli nsklı yapı tespit raporu imkânı, Riskiı Yapı Tespit Raporunu. 

Deniz'in anlaşmalı firmalarından sizlere özel indirim ile alabilirsiniz. 

Tüm DenizBank Şubelerinde, 444 36 34 Deniz Mortgage iletiyim merkezinde vc internet sitesi üzerinden Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile Köysel Dönüşüm hakkındaki tum sorularınıza yanıt" şeklinde sıralandı.


Artvin'in Sesi Gazetesi