Asmalı Bahçe Şehir'in son etabı satışa çıktı!

Asmalı Bahçe Şehir'in son etabı satışa çıktı! Asmalı Bahçe Şehir'in son etabı satışa çıktı!

Firma: Dekar Yapı

Proje: Asmalı Bahçe Şehir

Dekar Yapı imzalı Asmalı Bahçe Şehir projesinin son etabı satışa çıktı. Projede 15 yıla kadar yüzde 0,64 kredi faiziyle ev sahibi olunabiliyor.Dekar Yapı tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir projesinin 5. etabı satışa açıldı. Projede ilk 5 etabının satışları ise tamamlandı.

3. etap teslimlerinin başladığı Asmalı Bahçe Şehir projesinin son etabından ev sahibi olmak isteyenlere ilk yıl geri ödemesiz 15 yıla kadar yüzde 0,64 kredi faizi fırsatı sunuluyor.

Toplam 499 adet konuttan, 443 adet bahçeli evden, 56 adet apartman bloğundaki dairelerden oluşan projede daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Brüt 93 metrekareden 214 metrekareye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı seçenekler sunulan projede bahçeli evlerin 30 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor. 

600 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje 91 bin metrekare arazi üzerinde yükseliyor. Projenin son etabında teslimlerin Ağustos 2021'de gerçekleşmesi planlanıyor.

4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunan Asmalı Bahçe Şehir'in sosyal donatı alanları arasında yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı mevcut.

Asmalı Bahçe Şehir iletişim:
Web: http://asmalibahcesehir.com/
Telefon: 0212 850 54 00


projeye sor